Deliha Bursa'da

Deliha filminin Bursa galası yapıldı. Komedi dünyasında kadınların yer alabileceği yeni bir kapı açmayı istediğini ifade eden Başrol oyuncusu Gupse Özay, "Belki başka bir kapı açmış olacağız. Kadınların da dünyası olacak. Bu çok güzel olacak" dedi. Bursalı sinema severler ile birlikte olmaktan memnun olduğunu da belirten Özay, "Bursa sana geldik. Filmimiz ile geldik. İnşallah çok kahkahalar atarsınız" mesajını da iletti.

Deliha Bursa'da
 
Oyuncu Gupse Özay’ın senaristliğini yaptığı ’Deliha’ filminin Bursa galası Kent Meydanı Avşar Sinemaları’nda yapıldı. Vizyona girdiği andan itibaren izlenme rekoru kıran komedi türündeki filmin galasına başrol oyuncusu Gupse Özay’ın yanı sıra Korhan Herduran, Cihan Ercan ve Barış Arduç katıldı. Deliha ekibini görmek için bekleyen Bursalılar, heyecan dolu anlar yaşadı. Türk Sineması’nın 100’üncü yılında kendi yazdığı bir karakteri beyazperdeye taşıyan Gupse Özay, gösterim öncesi Bursalı sinema severlerin gösterdiği ilgi ve heyecandan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Daha sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Özay, komedi dünyasında erkek egemenliği bozmak gibi bir amacının olmadığını belirterek, "Belki başka bir kapı açmış olacağız. Kadınların da dünyası olacak. Bu çok güzel olacak" dedi.
 
Kendisinin ilk filmi olduğunu ve çok memnun kaldığını söyleyen Özay, izleyicilerin de bundan memnun olmasının mutlu olduğunu kaydetti. Filmin ikincisinin de çekilebileceğini ifade eden Özay, izleyicilerin talebine göre hareket edeceklerini söyledi. Filmin izleyici rakamları üzerine çok yoğunlaşmadıklarını belirten Özay, "Rakamlardan çok insan kahkahalarını duyuyoruz, işitiyoruz. Onun heyecanı ve mutluluğundayız. Rakamlar değişebilir. Biz bunun çok peşinde değiliz" ifadelerini kullandı.
 
YALAN DÜNYADA BENDE TANINMIYORDUM
 
Kariyeri olmayan insanların biraz daha gözönüne çıkması temennisinde de bulunan Özay, "Kariyerin başında genç oyuncularla, çok popüler olmayan insanlarla çalışmak güzel olur. Halk yeni insanlar görsün diye isteğim ve hayalim vardı. Yalan dünyada bende tanınmıyordum. Bu filmde yönetmenimizde bana uydu. Bundan sonra da uyacağız" dedi.
 
Daha sonra Bursalı izleyicilere DHA mikrofonuna özel mesaj veren Özay, "Bursa sana geldik. Filmimiz ile geldik. İnşallah çok kahkahalar atarsınız" dedi.
 
Filmin oyuncularından Korhan Herduran ise gelen izleyicilere teşekkür ederek, çok eğlenceli bir film çektiklerini kaydetti. Konuşmaların ardından oyuncular, sinema severler ile birlikte filmi izledi.
Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 20:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER