Çukur 'a damga vuran final sahnesi!

Çukur'un 95. yeni bölümüne Yamaç Koçovalı'nın mahalleden kovulma sahnesi damga vurdu

Düşürüldükleri tuzak sonrasında ailesini kurtarabilmek için babası İdris'i vurmak zorunda kalan Yamaç'ın sırrı ortaya çıktı. Ağabeyi Cumali'nin vurduğu Yamaç, iyileşmesinin ardından mahalleye geri döndü. Ancak Yamaç önce evinden sonra ise Çukur'dan kovuldu. "Çukur evimiz İdris babamız" sloganlarıyla mahalleli Yamaç'ın karşısına dikildi. Çukur'da Yamaç döneminin bittiği sahne sosyal medyada gündem oldu.

Çukur dizisi 95. son bölümüyle 14 Eylül Pazartesi akşamı Show TV'de ekrana geldi. Çukur son bölümde, Arık Böke'nin Cumali'ye gönderdiği, İdris ve Yamaç'ın tuzağa düşürüldüğü ve İdris Koçovalı'nın öldüğü anın görüntüleri, herkesi Yamaç'a düşman yaptı. Babası İdris'i Yamaç'ın öldürdüğünü öğrenen Cumali, kardeşini vurdu. Hastaneye kaldırılan Yamaç'ı ise Cengiz Erdenet kaçırdı ve iyileşmesini sağladı.

ÇUKUR'DA YAMAÇ KOÇOVALI DEVRİ KAPANDI!
Yamaç'ın en yakın adamı yapmak isteyen Cengiz Erdenet, planını devreye soktu. Koçovalı Hastanesi'nde tedavi gören Yamaç'ı kaçırarak kendi malikanesine getirdi ve iyileşmesini sağladı. Aldığı kurşunlardan sonra kısa sürede iyileşen Yamaç ise mahalleye geri döndüğünde hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Çok sevdiği Aliço bile Yamaç'ın yüzüne bakmadı. Yamaç ve Mahsun aynı sıralarda annelerinden helallik almaya gittiler. Mahsun annesinin elini öperken, Sultan ise Yamaç'a sadece çantasını uzattı. Annesinin elini öpmek için eve giden Yamaç kapıdan kovuldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER