Çilingiroğlu'ndan 2. Feraye Vakası

Kaya Çilingiroğlu, önceki gece Merve isimli sarışın bir kadınla eğlence turundaydı. Genç kadın, fotoğraflarını çeken muhabirlere "Feraye benim çok yakın arkadaşım, ne olur bir şey yazmayın" dedi.

Çilingiroğlu'ndan 2. Feraye Vakası
Feraye Tanyolaç'la evli olan Kaya Çilingiroğlu, önceki akşam Nişantaşı'ndaki bir barda asistanı Çiğdem Hanım'la buluştu. İkilinin masasına bir süre sonra isminin Merve olduğu öğrenilen sarışın bir kadın geldi.
 
Ekip, gecenin ilerleyen saatlerinde başka bir mekana geçmek istedi. Ancak dışarıda bekleyen gazeteciler, paniğe yol açtı. İki kadını araca gönderen Çilingiroğlu, objektiflere işletmeci kuzeni Cihan Çobanoğlu'yla poz verdi, daha sonra kadınların bulunduğu araca yöneldi.
 
Merve isimli güzel araç içinde gizlenmeye çalışırken, son anda fikir değiştiren Çilingiroğlu taksi çevirdi. Üçlü daha sonra Cihangir'de buluştu.
 
Mekana girerken fotoğraflarının çekilmesine tepki gösteren sarışın güzel, "Biz sadece arkadaşız. Feraye benim çok yakın arkadaşım. Ne olur bir şey yazmayın" dedi.
 
Çilingiroğlu'nun asistanı ise Merve'nin kendi arkadaşı olduğunu söyleyerek kafaları karıştırdı. Üçlü, yaklaşık iki saat kaldıkları mekandan ayrı ayrı çıktı. Kaya Çilingiroğlu'nun genç bir kadınla eğlencede görüntülenmesi, eşi Feraye Tanyolaç'la ilişkisinin başladığı dönemi akıllara getirdi.
 
Çilingiroğlu, Tanyolaç'la görüşmeye başladığında Hülya Avşar'la evliydi. Ve Tanyolaç, bir dönem Avşar'ın şov programının yapımcılığını üstlenmişti.
 
Kaynak: Mynet
Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2014, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER