Ceyda, Ateş Püskürdü!

Sevgilisi Buğra Toplusoy’un, Roman Mağazaları’nın sahibi babası Turgut Toplusoy tarafından ‘istenmeyen kişi’ olarak ilan edilen oyuncu Ceyda Ateş ilk kez konuştu.

Ceyda, Ateş Püskürdü!
Bir basın açıklaması yapan Ateş, “Bugüne kadar ailemden aldığım terbiye nedeniyle sustum. Ama artık öyle bir noktaya gelindi ki, susmak her söyleneni kabullenmek olur diye suskunluğumu bozmaya karar verdim. Turgut Toplusoy eğer gazetelere özel aile meselelerini uluorta anlatacak duruma geldiyse asıl vahim olan budur.
 
 
Bence Turgut Bey, Suzan Hanım ile evliliklerinden kaynaklı sorunlara eğilse çok daha sağlıklı bir yol izler.
Kimse kaybolan gençliğini bizde aramasın. Mutluyuz ve Buğra ile birbirimizi çok seviyoruz. Bunlar bizi ve ilişkimizi daha da güçlendiriyor. Turgut Bey, Buğra için, “Büyülenmiş gibi” demiş. Evet ikimiz de aşkın büyüsündeyiz ve bu büyü hiç bozulmayacak” açıklamasında bulundu.
 
‘Büyülenmiş Gibi’
 
Turgut Toplusoy’un, iki ay önce oğlu Buğra Toplusoy’un Roman Mağazaları’ndaki görevine Ceyda Ateş’le ilişkisi yüzünden son verdiği iddia edilmiş, Turgut Toplusoy’un, “O kızla birlikte olduktan sonra oğlum büyülenmiş gibi davranıyor. Sanki aklı başında değil” diye yakın çevresine dert yandığı ortaya çıkmıştı.
 
 
Kaynak: Milliyet
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2013, 09:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER