banner51

Cevdet İçin Yolun Sonu Geliyor mu?

Cevdet, Yunan Başbakanı'nın talimatı ile öldürülmek üzere sürgüne gönderiliyor.

Vasili'nin verdiği bilgi doğrultusunda öldürüleceğini öğrenen Cevdet için zor günler devam ediyor. Cevdet'in sürgün haberini alan ailesinin yüreğine kor düşüyor. Öte yandan Yunan Başbakan Yardımcısı, karşılanışına büyük gölge düşüren Türk Bayraklı protestoyu yapanların izini sürmesi için Leon'u görevlendiriyor. Hilal ve arkadaşları yakalanacaklar mı?
 
Vatanım Sensin 16 Şubat Perşembe 2017'de yayınlanacak 16. Bölümün yeni fragmanı yayında! Vasili, görevinden uzaklaştırılıyor, Cevdet sürgüne yollanıyor. Bu sürgünden dönüş olmayacağını Cevdet, ailesi, Tevfik ve Vasili biliyor. Tevfik, onun yokluğundan yararlanıp, Azize ile yarım kalan izdivacını tamamlayacağını, parmaklıklar ardındaki Cevdet'e ima edince, hiç beklemediği bir tepki ile karşı karşıya kalıyor. Öte yandan, Yunan Başbakan Yardımcısı, Türk Bayrağı olayını yapanların peşine düşüyor. Hilal ve arkadaşları için zorlu bir kaçış süreci başlıyor.
 
Yüzbaşı Yakup, Anadolu'nun Mustafa Kemal Paşa'nın etrafında kenetlenmeye başladığını ve Cevdet'in vazifesinin her şeyden önemli olduğunu söyleyerek, Cevdet'i kurtarmak için büyük bir riske giriyor. Cevdet kurtulabilecek mi? Hilal ve arkadaşları, Yunan askerlerinden kaçabilecek mi? Cevdet, Tevfik hakkında nasıl bir yol izleyecek?
 
Vatanım Sensin, heyecanla beklenen yeni bölümü ile 16 Şubat Perşembe 20.00'de Kanal D'de!
Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2017, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER