Cem Yılmaz Sahnede

İlksen Başarır ve Mert Fırat’ın yeni filmleri “Bir Varmış Bir Yokmuş”un Bubituzak imzalı özgün müzikleri, önceki gün düzenlenen konserle tanıtıldı. Gecenin sürpriz ismi Cem Yılmaz’dı...

Cem Yılmaz Sahnede
Mert Çok Başarılı
Başrollerini Mert Fırat ve Melisa Sözen’in paylaştığı “Bir Varmış Bir Yokmuş”un müzikleri, önceki gün ilk kez dinleyiciyle canlı canlı paylaşıldı. Nu Pera’daki konserde sahneye ilk çıkan, müziklerde imzası olan Bubituzak grubu oldu. Ardından yapımda rock solistini canlandıran Mert Fırat mikrofonu aldı.
Cem Yılmaz da bu özel gecede rol aldığı reklam serisindeki partneri Mert Fırat’ı yalnız bırakmadı. Ünlü komedyen, bir ara sahneye çıktı, “Hem film çok iyi hem de Mert çok iyi şarkı söylüyor. Yolu açık olsun. Bari ben de davul çalayım” diyerek orkestraya katıldı.
Melisa Sözen’in sevgilisi Harun Tekin de konseri izleyenler arasındaydı. Dışarı çıktığında kar yüzünden bir anda bembeyaz olan Tekin, “Beyaz ve ötesi” diye espri yaptı.
Çocukları Sevindirdi
Cem Yılmaz, çıkışta aralarında Mithat Can Özer’in de bulunduğu arkadaş grubuyla Emirgan’daki başka bir mekâna geçti. Ünlü komedyen, aracına binerken yanına gelen sokak çocuklarına da harçlık dağıttı.
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2015, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER