Cansel Çördük'ten Arda Turan Açıklaması

Instagram hesabı hacklenen Cansel Çördük, hesabını geri aldığını ve Arda Turan'la olduğu iddia edilen yazışmalarla ilgili bir açıklama yayınladı. Görçük mesajında, 'İnternetten bulduğu ultrason fotoğrafları ve özel mesajlarımı yayınlayarak adıma paylaşım yapan, beni ve karşıdaki kişileri kötü duruma sokmaya çalışan kişi ile ilgili hukuki işlemlere başlayacağız' dedi.

Cansel Çördük'ten Arda Turan Açıklaması
Kısmetse Olur programı ile tanınan Cansel Çördük'ün Instagram hesabı hacklendi ve Arda Turan ile olduğu iddia edilen mesajlaşmalar paylaşıldı.
 
Instagram hesabı hacklenen Cansel'in özel yazışmaları deşifre oldu. Bu yazışmalar arasında Arda Turan'ın da Cansel'e bazı mesajlar attığı iddia edildi.
 
Uşak Sportif forması giyen ABD'li basketbolcu D'Angelo Harrison'un da Cansel'e Instagram'dan mesaj attığı ortaya çıktı.
 
Instagram hesabını geri aldığını söyleyen Cansel Çördük, "İnternetten bulduğu ultrason fotoğraflarını ve özel mesajlalarımı yayınlayarak adıma paylaşım yapan, beni ve karşıdaki kişileri kötü duruma sokmaya çalışan kişi ile ilgili hukuki işlemlere başlayacağız." dedi.
 
İşte açıklamanın tamamı...
 
 
Instagram hesabından canlı yayın yapan Arda bu haberleri yalanlarken, "Her gün birşey yazarlar bizim hakkımızda. Geçin o işleri. Siz keyfinize bakın." açıklamasını yaptı.
 
Arda Turan'ın açıklaması ise şöyleydi: "Benim kimseyi bulduğum falan yok. Bırakın bu magazin işlerini. Yok mesaj atmışım, yok o bu...
 
Ben günde bin 500 kişiyle sosyal medyadan yazışıyorum. Onun için bırakın bu işleri. Keyfinize bakın. Fotoğraf çekiyorlar falan. İstanbul’a geliyorum 20 kişiyle yemek yiyorum. Arkamdan dedikodu yapıyorlar. bırakın bunları"
 
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2017, 13:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER