Canlı yayında barıştılar!

Lerzan Mutlu, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu.

Canlı yayında barıştılar!

Mutlu, 'Onun yüzünden programım bitti' diyen Pınar Eliçe ile canlı yayında barıştı...
İşte Lerzan Mutlu'nun açıklamaları:

"PINAR'DAN ÖZÜR DİLİYORUM"

* Yaralandığım yerden kimseyi yaralamam. Asla anlatılan gibi değil. Ona sahne hayatında başarılar diliyorum. hiçbir kırgınlığım yok. Hiçbir konuyu bütüyüp, uzatıp magazine malzeme olmak istemiyorum.

* Acısını bildiğiniz hiçbir acıyı başkasına yaşatmazsın eğer insansan...

* Bana 'Hanımefendi seni istemedi' dediler. Birçok kez kendisinin programının başlayacağını da anons ettim. Kendisine hiçbir kırgınlıüğım, kızgınlığım yada bu konuşmalarından dolayı öfkem de yok.

* Gelmeyen kimsenin kalmadığı çok kaliteli bir program yaptım. Kalbini bilmeden kırdıysam Pınar'dan gerçekten özür diliyorum.

* Bir gün aramızda bir ağız dalaşı oldu. Benim çocuğum yok, annem en kıymetlim. Anneme söylenen herhangi bir kelime bana en büyük hakaretten daha acı geliyor. Beni korumak adına annem bir şey sordu. Ona laf geldi. Çıktım yönetime dedim ki 'ben gitmek istiyorum' ama reytingim çok iyiydi. O dönem kanalın yerini bilmeyenler bana konuk geliyordu. 'Ben gitmek istiyorum' dedim, onlar da seçimlerini yaptılar.

"ANNEM SÖZ KONUSU OLUNCA ÇILDIRIYORUM"

* Ben hiçbir zaman yaraladığı yerden yaralayan bir kadın olmadım, olmayacağım.

* Onun kulisine gitmedim. O tekme atarak benim kulisimin kapısını açtı.

* Ben şiddetin her türlüsüne karşıyım. Bir şeyin durup dururken çığrığından çıkması için akıl sağlığınızın çığrığından çıkması lazım.

- Lerzan Mutlu ile Pınar Eliçe'nin yıllar süren küslüğü, Eliçe'nin programa telefonla bağlanması ile son buldu.

 "KÜRK ALMIYORUM"

* Benin annem işin içine girince ben çıldırıyorum. Bülent Ersoy ile yıllardır süren davamın sebebi de annem. Ona bir şey söylenince bende film kopuyor. Bilerek hiç kimseyi kırmadım.

* Geçmişten annemin aldığı kürkler var, onları atmıyorum ama yeni kürk almıyorum. Hayvanların nasıl katledildiğini bildiğim için almıyorum...

Hürriyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER