'Caner Boşa Beni'

Alışveriş merkezinde bebek odası skandalıyla magazin gündemini uzun süre işgal eden Asena Erkin'in kocası Caner Erkin'den boşanmak istediği iddia edildi.

'Caner Boşa Beni'
Pop müzik sanatçısı Berkay'la samimi fotoğrafları basına yansıyan, Fenerbahçe'nin ve A Milli futbol takımının başarılı oyuncularından Caner Erkin'in eşi Asena Erkin boşanmak istiyor.
 
Berkay ve Asena Erkin'in aralarında çıkan aşk dedikoduarını ise iki tarafta her fırsatta yalanladı. Çıkan haberlere daha fazla dayanamayan Asena Erkin'in boşanma isteğini ise eşi Caner Erkin geri çevirdi. Erkin çiftinin yakın çevresinden alınan bilgiye göre Asena Erkin eşine, "Caner beni boşa artık" dediği öğrenildi.
 
Eşinin bu isteğini şaşkınlıkla karşılayan ve kendisine "Hayır" cevabını veren Caner Erkin, eşine güvendiğini her röportajda dile getirdi. Caner Erkin'in oğullarının gelişimini ve kariyerini kötü etkileyeceğini düşündüğü için boşanma taraftarı olmadığı öğrenildi.
 
Ayrıca çiftin artık evlilik hayatını formalite olarak sürdürdüğü ve odalarını ayırdığı konuşuluyor.
 
Caner Erkin'in 'ASE 88' markasıyla moda tasarımları yapan eşi Asena Erkin için kurduğu 'Erkin 88' adlı moda şirketinden hiç hisse vermemesi geçen hafta basına yansımıştı.
 
 
Kaynak: Mynet
Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2013, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER