Çalıkuşu'nda Neler Olacak?

Çalıkuşu 3. yeni bölümde neler olacak? Çalıkuşu yeni bölümde Kamran, Feride'yi kıskanıyor. Çalıkuşu 3. bölümde heyecan dorukta. Çalıkuşu 3. yeni bölüm ile bu akşam saat 20.00 da Kanal D ekranlarında.

Çalıkuşu'nda Neler Olacak?
Çalıkuşu 3. yeni bölümde neler olacak? Çalıkuşu yeni bölümde Kamran, Feride'yi kıskanıyor. Çalıkuşu 3. bölümde heyecan dorukta.Çalıkuşu 3. yeni bölüm ile bu akşam saat 20.00 da Kanal D ekrablarında. Çalıkuşu 3. bölüm özeti burada...
 
Çalıkuşu 3. Bölümde Neler Olacak?
 
Çalıkuşu 3. bölümde Feride,  Kamran’a çok kızgındır. Kamran, Feride’ye oyun oynamış, verdiği sözü tutmamış ve oyunu bozmuştur. Üstelik tanıkları da vardır. Kamran, Feride'yi üzdüğünün farkındadır.
 
Kötü haber çabuk yayılır. Feride'nin Kamran'ın ihanetine uğradığı dedikoduları Fransız Mektebi'ne de ulaşır. Feride huzursuzdur. Bu durumun üstesinden nasıl gelinir? Ya oyun deyip geçecek, ya da intikam peşinde koşacaktır.
 
Bursa'ya kumaş almaya gittiği sanılan Seyfettin Bey hala ortalarda yoktur. Evdekiler oldukça tedirgindir. Kamran, Bursa'ya babasını bulmaya gitmek için hazırlık yapar.
 
Selim'in Feride'ye olan ilgisi günbegün çoğalır. Kamran'dan, Feride ile görüşmek için izin ister. Kamran duydukları karşısında şaşkın ve gergindir. Kıskanır Feride'yi.
 
Kamran ile Feride arasında bir şeyler olduğunu sezinleyen Neriman ise telaşlanır. Aşığını kaybetmekten korkar. Göz aşkı görür. Gönül aşkı ister. Dil, söze gelir.
 
 
Kaynak: Milliyet
Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2013, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER