Çağatay'a Serenay Sorulursa...

Çağatay Ulusoy'un eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın fotoğrafını Instagram'dan yanlışlıkla beğendiği ve sonrasında da beğeniyi geri çektiği iddia edilmişti. Ulusoy'a bu iddialar soruldu.

Çağatay'a Serenay Sorulursa...

Netfilix'in Türkiye'de çekeceği ilk dizinin başrolünde yer alacak olan Çağatay Ulusoy yeni imajıyla ilk kez görüntülendi. Önceki gün bir moda davetine katılan oyuncu mavi beresiyle dikkat çekti. Yeni dizisinin çekimlerinin başladığını söyleyen Çağatay Ulusoy her şeyin yolunda gittiğini belirtti.

AMERİKA'DAN DİZİ İÇİN DÖNDÜ! 

Yakışıklı oyuncu bir süre eğitim için Los Angeles'ta kalmıştı. Amerika'dan dizi çekimleri için dönen Ulusoy, "Yabancı dilimi geliştirmek için oradaydım" itirafında bulundu. 

SERENAY SARIKAYA SORULUNCA... 
Çağatay Ulusoy'un geçtiğimiz haftalarda eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın bir fotoğrafını yanlışlıkla beğendiği ve sonra hemen beğeniyi geri kaldırdığı iddia edilmişti. Sonrasında menajeri yaptığı açıklamada iddiaları kabul etmemiş ve "photoshop haberi" demişti. Çağatay Ulusoy ise konuyla ilgili yorum yapmaktan kaçındı. Yakışıklı oyuncuya Serenay Sarıkaya sorulunca magazin muhabirlerine teşekkür ederek aracıyla yanlarından uzaklaştı. 

Kaynak: Gecce.com 
 

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2018, 12:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER