Bütün gözler onun üzerinde!

Hakan Akkaya, “Street” ve “Glamour” adlı koleksiyonlarını önceki gün Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda düzenlediği defileyle tanıttı. “Marie Antoinette” temalı defile için farklı konseptlerde iki ayrı podyum hazırlandı. 700 parça kıyafetin tanıtıldığı defileyi izleyenler arasında sanat, moda ve cemiyet dünyasından birçok ünlü vardı.

Bütün gözler onun üzerinde!

Hakan Akkaya defilesinin ilk bölümünde tüm mankenler, siyah renkte ve sokak konseptinde hazırlanan podyumda yürüdü. Ve hepsi kıyafetten saç-makyaja tümüyle homeless tarzında podyumda boy gösterdi.

Street koleksiyonunun tanıtımı bittikten sonra dev döner podyum hareket etti ve sokak görüntüsü yerini kırmızı renk hakimiyetindeki saray görüntüsüne bıraktı. O bölümün açılışını da Kraliçe Marie Antoinette imajıyla Çağla Şıkel yaptı. Hem prodüksiyon hem de tasarımlar davetliler tarafından dakikalarca alkışlandı.

Çağla Şıkel, Ebru Ürün, Sema Şimşek, Özge Ulusoy, Yeliz Öney ve oyuncu Serenay Aktaş’ın da arasında bulunduğu 60 mankenin görev aldığı etkinlikte, kıyafetler 10 milyon dolarlık mücevherlerle tamamlandı.

Defileyi Aslışah Alkoçlar, sevgilisi Altuğ Leblebici, Bennu Gerede, Demet Şener, Ivana Sert, İrem Derici, Merve Oflaz, Saba Tümer, Tuğba Özerk ve Nur Yerlitaş’ın da arasında bulunduğu 600 kişilik bir davetli grubu izledi.

Nur Yerlitaş, defilenin finalinde davetlileri selamlamaya çıkan Hakan Akkaya’yı görünce dayanamadı, podyuma çıkıp boynuna sarılarak arkadaşını kutladı.

Davetliler arasında yer alan İrem Derici, yıllar önce Hakan Akkaya ile arasında geçen diyaloğu aktardı: “Hakan bana yıllar önce ‘Bu ne kız bidon gibisin’ dedi. O laftan sonra zayıflamaya karar verdim. Başta ona biraz kızsam da şimdi çok iyi ve sağlıklıyım.”

Bengü, defileye eşi Selim Selimoğlu ile el ele geldi.
 

Çağla Şıkel
 

Burcu Kıratlı

Ivana Sert

Özge Ulusoy

Sema Şimşek

Serenay Aktaş

Çağla Şıkel

Hürriyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER