banner51

Buteras'ta Nostalji Rüzgarı Esti

Bodrum’da yenilenen vizyonu ile kapılarını yeniden turizme açan Bodrum Marina Vista Otel’de işletmeciliğini Şefik Öztek ve Gamze Cizreli’nin yaptığı buTeras’ta Mama’s Queen Big Party düzenlendi. Partide DJ kabinine Big Chefs restoranlarının kurucu ortağı Gamze Cizreli geçti. Cizreli kendisini dinlemeye gelenlere 80’ler ve 90’ların sevilen şarkılarını çalarak, nostalji gecesi yaşattı.

Buteras'ta Nostalji Rüzgarı Esti
Açıldığı günden beri, haftanın her günü düzenlenen canlı müzik performans geceleri, büyüleyici manzarası ve özel lezzetleri ile büyük ilgi gören buTeras’ta, yakın çevresinde de müziğe olan merakı ile tanınan Big Chefs kurucu ortağı Gamze Cizreli DJ kabinine geçti. Mama’s Queen Big Party’de Big Chefs Müzik Koordinatörü DJ Ogün Dalka ile birlikte DJ’lik yapan Cizreli, 80’ler ve 90’lar döneminden kendi seçtiği yerli ve yabancı şarkılardan oluşan playlisti ile partiyi renklendirdi.
 
Tüm seyahatlerinde de dünyanın her yerinden çok özel plaklar toplayarak eşsiz bir koleksiyona sahip olan Gamze Cizreli’yi dinleyenler arasında Big Chefs ortağı Saruhan Tan, eşi Rahşan Tan ve çok sayıda davetli katıldı.
 
Gecenin geç saatlerine kadar süren etkinlikte davetliler, nostaljik bir gece yaşadı.
Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2015, 18:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER