Burak Özçivit: Fahriye öyle güzel ki aşkım artıyor

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in oğlu Karan 4 ay önce dünyaya gelmişti.

Burak Özçivit: Fahriye öyle güzel ki aşkım artıyor

Bodrum tatilinde ve İstanbul Havalimanı’nda görüntülenen Fahriye Evcen’in hamileliğinde aldığı kilolar birkaç internet sitesinde “Fahriye’ye ne oldu?”, “Ünlü oyuncunun şok değişimi” şeklinde verildi.

Bazı Instagram kullanıcıları da Fahriye Evcen’in kilolu halini eleştirince sosyal medya ikiye bölündü. 

“Fahriye eski haline dönmelisin, çabuk zayıfla” diye yazanlar ile “Doğum yapmış bir kadını kimsenin eleştirmeye hakkı yok” diyenler karşılıklı atışmaya başladı.

Tartışma üzerine Kanal D’deki 2. Sayfa ‘fahriyeçokgüzelsin’ diye hashtag açarak kampanya başlattı. Bunun üzerine Fahriye Evcen canlı yayına “Her anne her kadın çok güzeldir” mesajı yolladı.

Sanatçılar, akademisyenler başta olmak üzere birçok Instagramkullanıcısından Fahriye Evcen’e destek mesajları yağdı. İnsanları fiziksel özellikleri üzerinden eleştiren, dalga geçen kişilere karşı da büyük tepki gösterildi.

Fahriye Evcen dakikalarca TT listesinde üst sıralardaydı. Olan biteni sosyal medyadan izleyen Burak Özçivit bir yakınına şöyle söyledi:

“Fahriye her haliyle o kadar güzel ki, ona olan aşkım her gün artıyor.” 8.6 milyon takipçisi olan Fahriye Evcen’e yurt dışındaki hayranları da “Yanındayız” mesajları yazmaya devam ediyor. (Posta)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER