banner51

'Bülent arabayı E5’te kenara çekip 10 dakika ağladı'

Ceyda Düvenci "Her an üçüncü çocuğu yapabilirim" diyerek müjdeyi verdi

'Bülent arabayı E5’te kenara çekip 10 dakika ağladı'

Geçtiğimiz yıl ikinci çocuğunu kucağına alan Ceyda Düvenci, "Her an üçüncü çocuğu yapabilirim" diyerek hayranlarına müjdeyi verdi. 2015 senesinde oyuncu Bülent Şakrak'la evlenen, geçtiğimiz senede ikinci çocuğu Okan Ali'yi kucağına alan Ceyda Düvenci, katıldığı bir etkinlikte üçüncü çocuk müjdesini verdi.

"HER AN ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞU YAPABİLİRİM"

7 yaşında Melisa isminde kızı olan Düvenci, "Anne olmayı yeniden istiyorum. Her an üçüncü çocuğu yapabilirim. 2 buçuk sene sonra ilk defa Bülent ile yalnız başımıza bu ay sonu tatile gideceğiz. Ama sürekli olmadığımız zamanlar nasıl olacak planlayarak geçiyor" dedi.

"GELECEK SENE PSİKOLOJİ OKUYACAK"

Çocuk gelişimi alanında eğitim aldığını söyleyen Ceyda Düvenci, "Gelecek sene de psikoloji okuyacağım. İyi bir psikolog olmak istiyorum. 45 yaşımdan sonra özel durumda olan annelerin psikolojilerine destek vermek istiyorum" dedi.

“BUNDAN SONRA ASKER BABAM OLUR MUSUN?”

Ceyda Düvenci kızı Melisa ve Eşi Bülent Şakrak'la olan ilişkisini şu sözlerle anlattı: Melisa her zaman benim iki babam var diyor. Bülent de Melisa'nın en iyi arkadaşı olmayı talep etti, “İleride size söyleyemediklerini bana söylesin istiyorum” dedi. 

Melisa 5 yaşındaydı... Bülent'in üzerinde o gün kamuflaj bir pantolon vardı. Melisa ona baktı ve “Sen benim bundan sonra asker babam olur musun?” dedi. Bülent arabayı E5'te kenara çekti ve 10 dakika ağladı. Melisa, ”O benim Bülent Babam o benim Engin Babam” dedi ve birbirinden ayırmadı.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER