Bu hareketler reklam kokuyor!

Oyuncu Beren Saat ile şarkıcı Kenan Doğulu, son yıllarda bebek sahibi olmakla ilgili haberlerle gündeme geldiği kadar evliliklerindeki kriz iddialarıyla da konuşuluyor.

Bu hareketler reklam kokuyor!

Ünlü oyuncu Beren Saat ile şarkıcı Kenan Doğulu 2014 yılında Los Angeles'da dünya evine girmişti.

Ünlü oyuncu,  geçtiğimiz hafta 35. yaşını kutladı. Saat, Instagram sayfasında sıfır makyaj siyah beyaz fotoğrafını paylaşıp şu mesajı yayınladı:Bugün bir yaşıma daha girdim! İnsanların yaş aldıkça ne kadar acımasız olabildiği gerçeğiyle; hepsinin aslında aynı kusursuz bebek olarak Dünya’ya geldiği bilgisi arasında bocalamaktayım. Bir yandan kollektif bir aşkta yüzdüğüm, bir yandan en yakınımda nefreti hissettiğim bu yaş günümde artık ağlamayı aşmış, gelene gülmekteyim :)

Ayak bastığım en karanlık doğum günüm olduğunu düşündüğüm anda Efe’yle şarkımız Hero çalınca birden mutfaktaki radyoda, ruhuma yeniden ışık yayıldı. Bence hayatımın ikinci yarısı daha güzel olanı olacak; yaşamın benim için inci gibi sıraya dizdiği travmalardan sonra bunu bekliyor, bunu umuyorum.

Bir direniştir yaşamak ve bir akıştır aynı zamanda; bir kabulleniştir, parçalanıştır, bütünlenip yeniden doğuştur; bir serzeniştir yaşamak; ani bir yüzleşmedir, yeniden tanışmadır, yolun yarısında baştan başlamadır; deli derlercesine bir gülüştür; insan incitememektir şahsi incinmişliklerinden ötürü; bir dinleyiştir vaaz vermeden, ikna oluştur sual etmeden; bir diz çöküştür eğilebildiğince ve fakat dimdik bir inanıştır da yaşamak; öyle bir seviştir ki herkesi olduğu gibisine... İyi ki varsınız, iyi ki doğduk!...

Beren Saat mesajında ilk aşkı olan ve hayatını kaybeden Efe Güray'ı andı.

Saat'in bu paylaşımı 'evlilikte kriz mi var?' sorusunu akıllara getirdi.

Çünkü Kenan Doğulu'nun da eşinin doğum gününü kutlamaması iddiaları daha da güçlendirdi.

Serpil Doğulu da geçtiğimiz günlerde oğlu Kenan Doğulu'nun konserini izleyenler arasındaydı. Kenan Doğulu ile Beren Saat’in ayrılık iddiaları sorulan Serpil Doğulu, “Aile büyüğü olarak Beren Hanım ile Kenan Bey’in ayrılık haberleri doğru mu?” sorusuna “Ben bilmiyorum. Siz daha iyi bilirsiniz” şeklinde yanıt verdi. Beren Saat konsere gelmemişti.

Dedikodular günden güne artarken Beren Saat'ten sürpriz hamle geldi.

Ünlü oyuncunun eşinin son paylaşımın altına kalp emojileri koyarak, "Problem yok" mesajı verdi.

Beren Saat'in yaptığı bu hamleler 'Kenan Doğulu'nun konserlerine dikkat çekmek için reklam yapıyor' iddialarını doğurdu. Beren Saat eski sevgilisi hakkında paylaşımlar yaparak kafa karıştırırken Kenan Doğulu ise sadece konserlerini paylaşıyor. Ünlü çift bu sayede magazin gündeminden düşmüyor.

YORUM EKLE

banner47