Bu elbiseyi ağlaya ağlaya giydi

Ünlü yıldız Jennifer Lopez, dün gece herkesin bakışlarını üzerinde toplayan elbiseyi ilk giydiğinde iki gözü iki çeşme ağladı.

Bu elbiseyi ağlaya ağlaya giydi

Geleneksel MET gala gecesinin en şık konuklarından biri olarak kırmızı halıya çıkan Jennifer Lopez'in giydiği elbisenin trajik hikayesi ortaya çıktı. 

49 yaşındaki Jennifer Lopez, gecede derin göğüs, sırt ve bacak dekoltesi ile dikkat çeken pırıltılı bir elbise giydi. Kıyafetini de aynı renkte bir perukla tamamladı.

Jennifer Lopez, o pırıltılı elbisenin ardındaki gerçeği de şöyle itiraf etti: "Luigi ölmeden önce bu elbisenin provasını yapıyordu."

Versace için çalışan tasarımcı Luigi Massi, bu elbiseyi Lopez'e hazırladığı sırada geçirdiği kalp krizi sonucu hayata veda etti. O yüzden de Lopez, elbisenin ilk provası sırasında 53 yaşındaki modacının ardından gözyaşı döktü.

BACKGRID USA    Jennifer Lopez, o pırıltılı elbisenin ardındaki gerçeği de şöyle itiraf etti: "Luigi ölmeden önce bu elbisenin provasını yapıyordu."Versace için çalışan tasarımcı Luigi Massi, bu elbiseyi Lopez'e hazırladığı sırada geçirdiği kalp krizi sonucu hayata veda etti. O yüzden de Lopez, elbisenin ilk provası sırasında 53 yaşındaki modacının ardından gözyaşı döktü. 

Hürriyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER