'Bu Bir Tür Cinsel Şiddet'

Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence, cep telefonundan "çalınıp" internete sızdırılan çıplak fotoğrafları hakkında ilk kez konuştu.

'Bu Bir Tür Cinsel Şiddet'
24 yaşındaki Lawrence, Vanity Fair dergisinin Kasım sayısı için objektif karşısına geçti ve kendisine yöneltilen soruları cevaplandırdı. Lawrence kendisi de dahil birçok ünlünün cep telefonuyla çektikleri çıplak fotoğrafların internete sızdırılması hakkında "Bu bir skandal değil bir seks suçu" yorumunu yaptı.
 
Lawrence sözlerini "Bu bir tür cinsel şiddet. İğrenç bir şey. Yasalar değişmek zorunda ve biz de değişmek zorundayız" dedi. Güzel oyuncu "Bu fotoğraflara bakanların da utanç içinde köşelerine çekilmeleri gerektiğini" sözlerine ekledi.
 
İnternete sızdırılan çıplak fotoğraflarını sevgilisi için çektiğini söyleyen Lawrence "Bu benim bedenim ve benim seçimim olmalı. Böyle bir dünyada yaşadığımıza inanamıyorum" dedi. Lawrence o fotoğrafları o dönemdeki sevgilisine göndermek için çektiğini de sözlerine ekledi. "Aramızda mesafeler vardı. Sevgilim ya porno izleyecekti ya da benim fotoğraflarıma bakacaktı" diye konuştu.
 
Her ne kadar Lawrence söyleşi sırasında adını vermese de fotoğrafların büyük olasılıkla eski sevgilisi Nicholas Hault'a göndermek üzere çektiği ileri sürülüyor. Lawrence, çıplak fotoğraflarının internete sızdığı ilk dönemde oturup bir demek yazmayı planladığını ama doğru kelimeleri bulmanın çok zor olduğunu anlattı.
 
Güzel oyuncu o anları "Bir özür mesajı yazmak istedim. Yazmaya çalıştığım her kelime beni ağlattı ya da öfkelendirdi. Ama "özür dileyeceK" bir şeyim yok" diyerek anlattı.
 
Yeni Aşk Yeni Heyecan
 
Lawrence çıplak fotoğrafların internete sızmasından önce yeni aşk iddialarıyla gündemdeydi. Bir süre önce bir dargın bir barışık sevgilisi Nicholas Hoult ile yollarını kesin olarak ayıran 24 yaşındaki Lawrence'ın Gwyneth Paltrow'un eski eşi Chris Martin ile birlikte olduğu iddia ediliyor. İlk olarak E! News"ın ortaya attığı iddiaya görne 41 yaşındaki iki çocuk babası Martin ile Lawrence geçtiğimiz Haziran ayının son günlerinden bu yana gizlice görüşüyor.
 
Kaynak: Milliyet
Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2014, 11:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER