Boşanma dilekçesinde dikkat çeken detay!

15 ay önce evlenen Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın boşanma protokolü ortaya çıktı. Protokolde dikkat çeken isim detayı ise herkesi şaşırttı

Boşanma dilekçesinde dikkat çeken detay!

Hamile olduğunu öğrendikten sonra Feyza Aktan ile evlenen oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz'in boşanma haberleri gündeme bomba gibi düştü. Feyza Aktan, kısa sürede haberleri yalanladı ancak çiftin boşanma protokolü ortaya çıktı. Feyza olarak tanınan Aktan'ın aslında Fatıma olduğu da boşanma dilekçesinde ortaya çıktı.

BOŞANMAK İÇİN AVUKATINA TALİMAT VERDİ
Özcan Deniz, geçtiğimiz yıl mart ayında kendisinden 21 yaş küçük Feyza Aktan ile nikah masasına oturmuştu. Kuzey adında bir oğulları olan çiftten kötü haber geldi. Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programının haberine göre; eşinden boşanma kararı alan Özcan Deniz dava için avukatına talimat verdi.

İDDİALARI YALANLAMIŞTI
Sosyal medya kısa sürede yayılan boşanma iddialarına ilk yalanlama Feyza Aktan'dan geldi. Aktan, Deniz'le sarmaş dolaş pozunu "Hayat arkadaşım.. Aşık olduğum adam! Sen, benim ve oğlumuzun başına gelen en güzel şeysin.. yerim hep başının üzeri oldu ne şanslıyım ki aşkı seninle deneyimledim. İyi ki bizimsin" notuyla paylaştı.

GERÇEK ADI BAŞKA ÇIKTI
Bu gelişmelerin ardından çiftin boşanma protokolü ortaya çıktı. Özcan Deniz'in boşanma dilekçesi ortaya çıkınca Feyza Aktan'ın da gerçek adının Fatıma olduğu öğrenildi.

AYRILIĞIN NEDENİ İHANET Mİ?
Ayrılığın duyulmasının ardından çift hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Söylenenlere göre Feyza Aktan, Özcan Deniz'in cep telefonunda başka bir kadından gönderilmiş mesajlar buldu. Eşine hesap soran Aktan ile Deniz arasında büyük bir tartışma çıktı ve çift evliliklerini bitirmeye karar verdi.

VELAYETİ İSTEDİ
Hürriyet'in haberine göre; boşanma davası, Özcan Deniz'in avukatının başvurusu üzerine İstanbul 8. Aile Mahkemesi'nde açıldı. Çekişmeli olarak görülecek davaya tarafların talebiyle yayın yasağı getirildi. Kulislerde her iki tarafın da Kuzey'in velayetini istediği ve maddi konuda aralarında bir anlaşma sağlanamadığı konuşuluyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER