Bonomo'nun Baba Evinde Sevinç

Türkiye'yi, Azerbaycan'da yapılacak olan 57'nci Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil edecek olan Can Bonomo, ikinci yarı finalde sahneye çıktı. Bonomo'nun sahneye çıktığı anda İzmir'deki baba evinde yaşanan gurur, final vizesinin alınmasıyla yerini büyük bir sevince bıraktı.

Bonomo'nun Baba Evinde Sevinç

Bu yıl Azerbaycan'da düzenlenen olan 57'nci Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil eden Can Bonomo'nun 2'nci yarı finalde, sahneye çıkmasıyla bir süredir gündemde yer alan tartışmalar yerini heyecana bıraktı.

Türkiye'yi 'Lova me back' parçasıyla teslim eden Can Bonomo, 23 bin kişilik Crystal Hall'de 13'üncü sırada sahneye çıktı. Bu sırada İzmir'deki baba evinde de büyük heyecan yaşandı. Baba Yaşar Bonomo, arkadaşlarıyla oğlunu izlediği anlarda sevinç ve gururu bir arada yaşadı. Bonomo'nun finallene katılım vizesini almasıyla da, sevinç yerini mutluluk çığlıklarına bıraktı.

Oğlunun final vizesi almasının ardından açıklama yapan baba Yaşar Bonomo, sonucun beklediği gibi başarılı olduğunu, finallerde de aynı başarıyı beklediğini söyledi. Yaşar Bonomo, Azerbaycan'a götürülmediği iddialarına da cevap verdi. Baba Bonomo, TRT'nin kendilerine finallere katılmaları için teklifte bulunduğunu ancak kendisinin bunu ailesinde yaşanan sağlık sorunundan dolayı kabul etmediğini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2012, 09:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER