banner24

Bodrum'da Sabaha Kadar Eğlence

TÜRK pop müziğinin ünlü isimlerinden Hande Yener, Murat Dalkılıç ve Sinan Akçıl, Bodrum'un ünlü eğlence mekanlarında sahneye çıktı. Hande Yener ve Sinan Akçıl aynı sahneyi paylaşarak hayranlarına muhteşem bir gece yaşatırken, Murat Dalkılıç da birbirinden güzel parçalarıyla, sevenleriyle eğlencenin tadını çıkardı.

Bodrum'da Sabaha Kadar Eğlence

Gümbet Barlar Sokağı birbirinden ünlü şarkıcıları ağırladı. Club ve barların açılmasıyla eğlence anlayışının değiştiği Gümbet'te Hande Yener ve Sinan Akçıl, Club Pasha'da sahneye çıktı. Ünlü popçu Murat Dalkılıç da Club Sotano'da sahne aldı. Şarkıcılar sahneye çıkmadan önce, seksi kıyafetleriyle dansçı kızlar platformda dans etti.

İlginç sahne kıyafetiyle dikkat çeken Hande Yener, hit olmuş parçalarını arka arkaya sıralayarak, hayranlarına muhteşem bir gece yaşattı. Yener'in parçaları, sevenleri tarafından hep bir ağızdan söylendi. Şarkıcı Sinan Akçıl da söylediği parçalarla dinleyenleri eğlendirdi.

Club Sotano'da sahne alan ünlü popçu Murat Dalkılıç da hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Dalkılıç hayranları şarkıları hep bir ağızdan söyledi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2012, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER