"Biz de köylü olduk!"

Şehrin stresinden kurtulmak isteyen Beyza Şekerci ile Engin Hepileri, Urla’daki tek katlı evlerinde yazın keyfini çıkarıyor. Ünlü çift, önceki gün kendilerini görüntüleyen gazetecilere, evlerinin kapılarını açtı

"Biz de köylü olduk!"

Pandemi sürecini de burada geçiren çift, kendilerini görüntüleyen gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Doğayla iç içe yaşayan çiftten Hepileri, "Marttan beri buradayız. 3-5 gün daha kalalım, İstanbul'a dönmeyelim derken; kendimizi 2.5 aylık süreçte kendimizi burada bulduk. Oğlumuz Can için de doğa ile iç içe büyümek konusunda bir ilk oldu. Biz, biraz hani avantaja çevirmeye çalıştık hem kendimiz için hem oğlumuzun sağlığı için tabii" dedi.

Bu evi kendilerine sakin bir yer olarak yaptırdıklarını söyleyen Beyza Şekerci ise, pandemi döneminde tüm eksikleri tamamladıklarını dile getirdi. Eşinin birçok el işi yaptığını söyleyen oyuncu, "Anladım ki kocamın elinden her iş geliyor" dedi.

Hepileri, "Köylüler size yardım ediyor mu?" sorusuna yanıt verdi.

Oyuncu, "Yani müthiş insanlar sağ olsunlar. İlk geldiğimizde misafirdik ama artık bizde bir köylü olduk, onlarda artık bizi böyle görüyor. Onlar için köyün sorumluluğu neyse bizim içinde köyün sorumluluğu o olarak kabul ediyoruz. Onun içinde tatlı bir şey oldu. Güzel bir şekilde yaşıyoruz burada" dedi.

Kaynak: Milliyet / Deniz Boy

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2020, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER