Birleşme Partisinde Eğlenceli Anlar

Haftalar öncesinden heyecan içerisinde beklenmeye başlanan Survivor 2016 birleşme partisi sonunda gerçekleşti.

Birleşme Partisinde Eğlenceli Anlar
Ünlüler ve Gönüllüler adasının birleştirildiği Birleşme partisinde her sezon olduğu gibi bu sezon da sürprizler vardı. Birleşme partisinde ilk olarak ''Söyle Bakalım'' isimli ses yarışması ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler takımlarında yer alan yarışmacıların Tarık Sezer orkestrası eşliğinde söylediği şarkılar, izleyicileri hem güldürdü hem sevindirdi.
 
NAGİHAN’IN SÖYLEDİĞİ ŞARKI GÜLDÜRDÜ
Özellikle Nagihan herkesi gülme krizine soktu. Nagihan söylediği şarkıyla hem izleyenleri, hem Acun Ilıcalı’yı, hem de jüri ve yarışmacıları gülme krizine soktu. Gizem Memiç 27 puan ile lider oldu, ardından Serkay 25 puanla ikinci, Yunus Günçe ise 24 puan ile üçüncü oldu. Bu üç isim bir kez daha performanslarını gösterdi.
 
 
GİZEM MEMİÇ BİRİNCİ OLDU
1 Mayıs 2016 şarkı yarışmasını kazanan isim jürilerin verdiği puanlarla belirlendi. Finale kalan Gizem Memiç ve Serkay arasındaki oylama merakla bekleniyordu. Serkay jüriden toplamda 24 puan topladı ve şarkı yarışmasında ikinci oldu.
 
 
Gizem Memiç jüriden en çok puan toplayan isim oldu ve Birleşme Partisindeki şarkı yarışmasında birinci oldu ve ödülü kaptı. Gizem Memiç önümüzdeki sezon Survivor Birleşme Partisine bir arkadaşıyla beraber katılacak. 
 
 
Ayrıca partide 3 Adam’ın Survivor adasında çektiği skeçler seyircileri kahkahaya boğdu.  Lil Jon'un ve Türkiye'nin önde gelen DJ'lerinden Funky C, Survivor'un birleşme partisinde çaldığı şarkılarla yarışmacılara eğlence dolu saatler yaşattı. 
 
 
Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2016, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER