Birleşme Öncesi Kim Elenecek?

Survivor'da dün akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı...

Bunun öncesine ise bir gece önce yaşanan kavga damgasını vurdu. Adem ve Serhat arasında çıkan tartışma diğer yarışmacılarında araya girmesiyle büyüdü. Peki Survivor'da dün akşam ödül oyunu kim kazandı? 
 
Survivor'da dün akşam ödül oyununda hırslı bir performans sergileyen ünlüler takımı iki setide alarak ödül oyununa uzanan takım oldular. Ödül oyununu kazanan takım kahvaltı sofrasına oturdu..
 
Ceza Oyunu Kaybettirdi
 
Geçtiğimiz haftalarda oynanan ceza oyununu kazanan ünlüler takımı bu oyunun faydasını dün akşam gördü. Gönüllüler takımı oyunlara 1-0 geriden başlayınca ünlüler takımının kazanma şansı arttı
 
Şahika Sema'dan Hesap Sordu
 
Sabriye tartışma yaşanan gecenin ardından Şahika'ya giderek Sema'nın ona küfür ettiğini belirtti. Şahika, Sema'nın yanına gidip konuyu anlatırken, tartışmanın yaşandığı gece ona küfür edip, etmediğini sordu. Bunun üzerine Sema seninle muhatap olmak istemiyorum diyerek oradan uzaklıştı.
 
Acun Ilıcalı Sabriye'yi Uyardı
 
Acun Ilıcalı dün akşamki ödül oyunu öncesinde Sabriye'yi uyararak 'bir noktaya kadar gerginliği, tartışmaları kabul edebiliriz, ama dün akşam yaşananlar artık limiti doldurdu' dedi. Sabriye'den bir daha böyle bir şey yaşanmamasını Acun Ilıcalı, Sabriye'nin Serhat'tan özür dilemesi üzerine olayı kapattı. Fakat bunun tekrar yaşanması halinde çok ağır yaptırımların geleceğini açıkladı.
 
Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER