Bircan İpek ve Şenol İpek boşandı mı?

Bircan İpek ve Şenol İpek’ten şoke eden karar

Bircan İpek ve Şenol İpek boşandı mı?

İkili 5 yıldır süren evliliğini bitirme kararı aldı. Sosyal medya hesaplarından paylaştıkları video ile olayı duyuran Bircan İpek ve Şenol İpek “medeni bir şekilde” ayrıldıklarını söyledi!
Bircan İpek  Instagram hesabından bir video paylaşıp altına şu notu düştü: 'Dikkatinize... 5 yıldır devam eden evliliğimizi bugün itibari ile medeni bir şekilde bitirmiş bulunuyoruz.. Biz birbini asla kırmadan üzmeden helalleşerek yollarımızı ayırdık.. Şenol İpek kalbi tertemiz bir adamdır yaşadığım sürece hep bunu söyliycem ..Bana yaşattığın herşey için çok teşekkür ederim.. Allah her ikimizinde yollarını açık etsin.' yazdı ve paylaşımlarını yoruma kapattı.

Şenol İpek ise ayfasından: "Dikkatinize... 5 Yıldır devam eden evliliğimizi bu gün iyibarı ile medeni bir şekilde bitirmiş bulunuyoruz. Biz birbirimizi asla kırmadan üzmeden helalleşerek yollarımızı ayırdık. Bircan Bali her zaman değerlim olarak kalacaktır. Bana yaşattığın tüm mutluluklar için teşekkür ederim. Allah yollarımızı açık etsin. Saygılarımızla tüm dostlara sevenlerimize ve değerli basın mensuplarına duyurulur."

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2018, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER