Bir Zamanlar Çukurova'da Demir ve Yılmaz'dan hangisi vurulacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 14. son bölümüyle ekrana geldi.

Bir Zamanlar Çukurova'da Demir ve Yılmaz'dan hangisi vurulacak?

Bir Zamanlar Çukurova'da Fekeli ile Yılmaz Demir’in hain pususundan kurtulmayı başardı Bir Zamanlar Çukurova son bölüm final sahnesinde Yılmaz ve Züleyha arabayla giderken Demir yollarını kesti. Yılmaz'a silah çeken Demir 'Seni elimden kimse alamayacak bugün' dedi. Yılmaz ve Demir birbirlerine silah doğrulturken Züleyha ise ortada kaldı. Demir ve Yılmaz birbirlerini vuracak mı? İşte Bir Zamanlar Çukurova son bölüm final sahnesi.

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 14. son bölümüyle 13 Aralık Perşembe akşamı ekrana geldi. Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde Demir’in kurduğu bombalı tuzaktan Felekeli ve Yılmaz sağ olarak kurtuldu. Ancak Çukurova'daki saldırıda 10 kişinin ölmesi herkesi şoke etti. Son bölüm finalinde ise Yılmaz ve Züleyha arabayla giderken Demir yollarını kesti ve silah çekti. Demir, Yılmaz'a 'Bu mesele bugün bitecek. Ya senin ölün çıkacak ya da benim' dedi.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Yılmaz'ın Adana'daki durdurulamaz yükselişi, Demir ve Cengaver'i çileden çıkartıyor! Yılmaz ve Fekeli'den tamamen kurtulmak için Çukurova'yı yerle bir eden ikiliyi, şimdi daha büyük sorunlar bekliyor. 10 kişinin hayatını kaybettiği büyük patlama, Çukurova'da büyük yankı yapıyor. Demir'in bu patlamada payının olduğunu öğrenen Hünkar ise, izleyeceği yol ile herkesi şaşırtacak.

Aldığı intikamın sevincini yaşayan Demir, Züleyha ile katıldıkları törende hiç beklemediği bir gerçekle karşı karşıya kalıyor! Çukurova'nın saygın beyi Demir, bu karşılaşmanın hesabını nasıl verecek?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA GENEL HİKAYE
1970'li yıllarda, İstanbul'da evlenmeye hazırlanan iki gencin başına hiç hesaba katmadıkları bir olay gelir. Kader bu çifti, Adana'da Çukurova'nın uçsuz bucaksız coğrafyasına bırakıverir. Her şeye rağmen aşklarını yaşamaya kararlı bu çiftin kaderi, çiftliklerinde çalıştıkları Yaman ailesiyle tanıştıktan sonra sonsuza kadar değişir.

Oyuncular: Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne) ve Kerem Alışık (Fekeli)

Kaynak: Mynet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER