'Bir Gay İle Evlenebilirim'

Ünlü şarkıcı Reyhan Karaca konuk olduğu Söylemezsem Olmaz programında çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Deniz Seki için birçok ünlü ismin bir araya geldiği klipte de yer alan Karaca, hakkında merak edilenleri canlı yayında anlattı…

'Bir Gay İle Evlenebilirim'
"Sanatçılar Çok Duyarlı”
Kardeşimin hastalığı döneminde; Hülya Avşar, Gülben Ergen, Sibel Can, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, yıllardır görmediğim birçok insanı yanımda gördüm. Sanatçılar bu konuda çok duyarlı. Bir sabah bir uyandım ki Yılmaz Morgül hastanede ziyarete gelmiş.
 
“Bir Gay İle Evlenebilirim”
İnsan kendini hissettiği yaştadır. Kendimi 16 yaşında hissediyorum. Halen daha sokakta kedi köpek peşinde koşuyorum.Hayatımda biri yok. Olmayacağı anlamına gelmiyor ama karşıma da kimse çıkmıyor. Öyle bir arayışta da değilim. İlişkide kalıplarım yok. Bir gay ile bile evlenebilirim. Benim için sevgi ve saygı esas. Beni sevsin, hayvanları sevsin.
 
“3-4 Kilo Daha Vereceğim”
Kişiye özel bir diyetle zayıfladım ve günde 2.5 saat kardiyo ve pilates ağırlıklı çalıştım. Hedefe kitlenince oluyor. Normal hayat için değil, ekran için 3-4 kilo daha vereceğim.
 
“George Michael İle İrtibattayız”
George Michael ile halen daha irtibattayız. Klibimi gönderdim. Haberler geliyor gidiyor. Belki bir gün başka şeyler de yaparız.
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2015, 17:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER