banner51

Berkay'dan 'Benim Hikayem'

Geçtiğimiz yaz başı 'Aşk Melekleri' albümünü Avrupa Müzik markasıyla dinleyicisiyle buluşturan Berkay, şimdi bu albüme eklediği yepyeni bir şarkıyla sevenlerini selamlıyor.

Berkay'dan 'Benim Hikayem'
Aşk Melekleri albümünde yer alan 'İnanırım' ve 'Gel Gel' şarkılarıyla çıktığı ilk günden bu yana indirilme ve dinlenme rekorlarına imza atan Berkay yeni şarkısı 'Benim Hikayem' ile de yine milyonların kalbini fethedecek.
 
Sözü ve müziği  Berkay ve Çağrı Telkıvıran ortak imzası taşıyan,  düzenlemesi Çağrı Telkıvıran'a ait olan  "Benim Hikayem" için bir gününü fotoğraf çekimine ayıran Berkay, klibi için de Nihat Odabaşı'nın kamerasının karşısına geçti. 70 kişilik bir ekiple çekilen klipte Berkay'a bir çok kadın ve erkek model eşlik etti. 
 
 
Son dönemde yakaladığı başarının keyfini süren Berkay, 2015 yazının çok hareketli geçeceğinin sinyallerini şimdiden veriyor. Geçtiğimiz kışın en çok konser veren sanatçısı olan Berkay, şarkılarıyla olduğu kadar sahne performansıyla da adından söz ettirmişti. Bu yaz için şimdiden konser takvimini dolduran Berkay; yaz boyu İstanbul, Çeşme, Bodrum ve Kuşadası arasında mekik dokuyacak.
Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2015, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER