Berkay ile Ece Erken arasında şaşırtan yakınlaşma...

Berkay, Murat Karabova’nın doğum günü partisinde Ece Erken’le yakınlaştı.

Berkay ile Ece Erken arasında şaşırtan yakınlaşma...

Berkay, önceki gece Murat Karabova için doğum günü partisi düzenledi.

Aila adlı mekanda yapılan kutlamaya Berkay, hamile olan eşi Özlem Ada Şahin olmadan katıldı.

Ünlü şarkıcı parti sürerken sunucu Ece Erken’le yakınlaştı. Gecenin ilerleyen saatlerinde samimiyeti arttıran ikilinin etraftakilere aldırış etmeden öpüştüğü iddia edildi.

ECE 20 YILLIK ARKADAŞIM! 
Berkay bu iddialara sosyal medya hesabından cevap verdi. Eşi Özlem Ada Şahin ile kamera karşısına geçen Berkay " Şimdi bir de Ece Erken olayı çıktı. Bir salmıyorsunuz beni, rahatça yaşayayım. Benim 20 yıllık arkadaşım. Bir görüntü varsa çıkarın o zaman; en fazla kulak kulağa konuşmuşuzdur. Benim 20 yıllık arkadaşım ve konuşmam gereken konular vardı. Dün gece onu gördüm konuştum. İyi de oldu. Ya biz iyiyiz, bizi salın. Biz işimizi gücümüzü yapalım. Bu arada bir şey söyleyeceğim. Haberi yapan yerlerin ne amaçla yaptığını, ne için yaptığını çok iyi biliyorum. Kimlerle arası iyi kimlerle kötü hepsini biliyorum. Haklının acelesi yoktur arkadaşlar. Haklı bekler. Haksızın acelesi vardır. Vakti zamanı geldiğinde her şey gün ışığına çıkar Allah'ın izniyle. Bizi bir salın ama bizi bir bırakın. Biz iyiyiz huzurluyuz, mutluyuz" dedi.
SİZİ MUTLU EDEMEYECEĞİZ MAALESEF!.
Eşi Özlem Ada Şahin ise "Bu haberlere bir şey demiyorum gülüyorum sadece. Sizi mutlu edemeyeceğiz maalesef" dedi.

Ece Erken ise yaptığı açıklamada; Berkay'ın 20 yıllık arkadaşı olduğunu belirterek " Hayatımda gördüğüm en gerizekalı habere de cevap verdiğim için gerçekten utanç duyuyorum. Böyle bir haber çıktığı için de. Ama Berkay ve Özlem'den daha açık konuşacağım. Birilerini aklamak için, birilerini yalan haberle harcamaya çalışmayın, harcanırsınız. 20 yıllık arkadaşım olmasına rağmen, yayında kimi zaman ağır bir şekilde eleştirdiğim Berkay ile dün yüz yüze geldik. Bununla ilgili konuştuk. Reynmen'in tıklanmasıyla ilgili konuştuk. Konuşmalarımızı mı anlatayım? Müzik sesi vardı. Kulağına eğildim" dedi.


 

Hürriyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER