Bergüzar'dan Sitemkar Açıklama

Önceki gün başrolü Kenan İmirzalıoğlu’yla paylaştığı “Karadayı” dizisinin 100. bölüm kutlamasına katılan Bergüzar Korel, mekandan ayrılırken sitemkar açıklamalarda bulundu. Ekibin tam kadro katıldığı geceye Kenan İmirzalıoğlu’nun zeybek dansı damga vurdu.

Bergüzar'dan Sitemkar Açıklama
 
Başrollerini  Bergüzar Korel ve Kenan İmirzalıoğlu’nun paylaştığı “Karadayıdizisi 100. bölümünü pasta keserek kutladı. Mekândan ayrılan Bergüzar Korel, “Bugün 100. bölümü kutluyoruz. Herkese nasip olmaz’ sözleriyle heyecanını dile getirirken dizisinin Arjantin’den sonra Brezilya’da da gösterime girdiğini belirtti. Şili’nin Vine Del Mar Belediye  Başkanı Virginia Reginato’nun seçim vaadi olarak ‘şehrimize kazanırsam   Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’i  getireceğim’ sözleri hatırlatılan Korel, ‘Binbir Gece zamanında eleştirilerin hedefi olmuşken, şu anda dünyanın bir ucundan bu kadar seviliyor olmak yaptığım şeyin yanlış olmadığını gösteriyor’ açıklamasında bulundu. Korel, instagram hesabından geceden çekilen bir kareye, ‘Bugün bir duygusalım.' yorumunu yazdı.
 
Zeybekli Gece
 
Geceye Kenan İmirzalıoğlu adeta damgasını vurdu. İmirzalıoğlu ve oyuncu Melike İpek Yalova karşılıklı zeybek oynadılar. Çıkışta görüntülenen İmirzalıoğlu’na zeybek dansı hatırlatılınca, ‘Evet oynadım, oynamaz mıyım’ açıklamasında bulundu.
 
 
Rolüne Kitapla Hazırlanıyor
 
Evine gitmek için vip minibüsüne binen Kenan İmirzalıoğlu’nun aracının ön koltuğundaki, Çınar Özkan’ın ‘Türkiye’deki Kabadayılar’ kitabı ise dikkatlerden kaçmadı. Eser, yeniçerilerin dağılmasıyla oluşan kabadayılık kavramından mafya kavramına geçişin anlatıldığı biyografilerden oluşuyor. 
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2015, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER