Beren Saat'in ınstagram'ında dikkat çeken detay...

Kenan Doğulu ile Beren Saat'in 4.5 yıllık evliliğinde kriz büyüyor.

Beren Saat'in ınstagram'ında dikkat çeken detay...

Beren Saat dün Instagram'da temizlik yaptı. Sildiği fotoğraflar arasında Kenan Doğulu ile 30 Temmuz 2014'te, Amerika-Malibu'daki düğünlerine ait kare de vardı.

Takipçileri Beren Saat'e ''Düğün fotoğrafını silmeniz çok manidar'', ''Evlilik bitiyor mu?'' şeklinde yorum ve sorular yöneltti. Oyuncu hiçbirine cevap vermedi

Beren Saat, Kenan Doğulu ile olan 14 Şubat ve 5 Mart 2015 tarihli paylaşımlara dokunmadı. Bu arada 2004'te trafik kazasında kaybettiği ilk aşkı Efe Güray'ın fotoğrafı sayfasında duruyor. Kenan Doğulu ile Beren Saat birbirlerini takip etmeye devam ediyor.

Beren Saat, Instagram'da adının yazılı olduğu bölümde 'E' harflerini büyük kullanmış. Bunu eski aşkı Efe'ye ithafen yaptığı konuşuluyor.

HER ŞEY BÖYLE ORTAYA ÇIKTI
1) Her şey Beren Saat'in, Instagram'daki 29 Şubat tarihli 35. yaş günü paylaşımıyla ortaya çıktı. Beren Saat şunları yazdı: ''En yakınımda nefreti hissettiğim bu yaş günümde artık ağlamayı aşmış, gelen her derde gülmekteyim. Ayak bastığım en karanlık doğum günüm. Radyoda Efe ile şarkımız 'Hero' çalıyor. Bence hayatımın ikinci yarısı daha güzel olacak.

) 'Boşanmıyoruz' diyen Kenan Doğulu ''Eşinizin ayrılmak istediği, sizin bırakmak istemediğiniz doğru mu?'' sorusuna ''Ne bileyim, bilmiyorum ki'' cevabını verdi.

3) Kenan Doğulu'nun annesi Serpil Doğulu boşanma iddiasını ''Kendileri daha iyi bilir'' diye yanıtladı.

4) Beren Saat, eşinin 3 gün önceki konserine gitmedi.

5) Çift en son 9 Aralık'taki Altın Kelebek Ödülleri'nde birlikte görüntü verdi.

Hürriyet

YORUM EKLE

banner47