'Benim adım Murat Başoğlu, bastığım yerde izimi bırakırım'

Öz yeğeni ile uygunsuz ilişki yaşadığı iddiasıyla yargılandığı davadan beraat eden Murat Başoğlu, “Herkes hata yapabilir, Allah affetsin. Dimdik ayaktayım, hayatımda çok sevdiğim biri var” dedi.

'Benim adım Murat Başoğlu, bastığım yerde izimi bırakırım'

Murat Başoğlu önceki gece Bebek’teki Angie Bar’da eğlendi. Mekân çıkışı muhabirlerle sohbet eden Başoğlu, “Bomba gibiyim, kendimi çok iyi hissediyorum. Bu yaz ekrana dönüyorum” dedi.

Öz yeğeni ile uygunsuz ilişki yaşadığı iddiasıyla ‘hayasızca davranışta bulunmak’ suçlamasıyla yargılandığı davadan beraat eden Başoğlu, “Herkes hata yapabilir, Allah affetsin. Dimdik ayaktayım, çok güzel dostlarım var. Benim üzerime oynanan bir oyundu ve ben bütün mahkemelerden beraat ettim” dedi.

Yeni bir ilişkiye başladığını belirten sunucu, “Ben hesabını bir tek eşime veririm. Onu da verdim, zaten boşandık. Şimdi çok sevdiğim birisi var, yeni bir ilişki denebilir” diye konuştu.

Başoğlu sosyal medyada ölüm tehdidi aldığını da açıkladı: “Bazı haddini bilmezler adam öldürmeyi sinek öldürmek zannediyorlar. Kimse öyle bir şeye cesaret edemez, benim adım Murat Başoğlu, bastığım yerde ayak izimi bırakırım.”
 

Hürriyet

YORUM EKLE

banner47