'Bazen seksi bazen de yaramaz bir çocuğum'

Hazal Filiz Küçükköse, MAG Nisan kapak yıldızı oldu.

'Bazen seksi bazen de yaramaz bir çocuğum'

“Kara Sevda” dizisinde canlandırdığı karakter ile izleyicilerin gönlünü fetheden, “Mehmed Bir Cihan Fatihi” dizisindeki Melike karakteri ile de isminden başarı ile söz ettiren Hazal Filiz Küçükköse, MAG Nisan kapak yıldızı oldu. Dünya’nın yakından takip ettiği “La Casa De Papel” dizisindeki Tokyo karakterine benzeyen kısacık saçları ile objektif karşısına geçen başarılı ve güzel oyuncu kendisi ile ilgili merak edilenleri MAG okurları için paylaştı. Yaşadığı olumlu ve olumsuz gelişmeleri gelişmesi için tecrübe olarak nitelendiren Küçükköse, hayatı boyunca sahip olamadığı bir aşk yaşamadığını özel röportajında dile getirdi.

Küçükköse, 'kadındaki öncelik ne olmalı, seksilik mi doğallık mı? Sen kendini seksi mi bulursun, şirin mi?' sorusuna ise şu yanıtı verdi:

"Ben her zaman doğallıktan yanayımdır. Kadının doğasında zaten tüm bahsettikleriniz mevcut, bunu yansıtabileceği anlar gerekli sadece. Özgür, mutlu ve özgüvenli bir kadında hepsini fazlasıyla görebiliriz. Ben olduğum gibi kalmaya özen gösteriyorum, çabalı şeylerden kaçınıyorum, ne hissediyorsam onu yaşıyorum. Bazen seksi bir kadın, bazen de yaramaz bir çocuğum… Şirin midir bilmem ama o çocuğun yaşanılan her şeye, alınan her yeni yaşa inat çocuk kalmasına özen gösteriyorum."
 

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2018, 20:21
YORUM EKLE

banner47