Basenlerinizi eritecek 5 mucize yiyecek!

Basen bölgesini eriten yiyecekler neler? Basen bölgesindeki yağlarınızı çabucak eritebileceğiniz 5 mucize yiyeceği sizler için hazırladık!

Basenlerinizi eritecek 5 mucize yiyecek!

Özellikle basen bölgesinde biriken yağları yakmak diğer bölgelere göre biraz daha zor oluyor. Kadınlarınsa vücutlarında en çok rahatsız olduğu bölge hepinizinde bildiği gibi basenlerdir. Belirli basen eritme egzersizlerini yaparak basenlerinizden kurtulmanız mümkün. Dilerseniz doğal yollardan da basenlerinizi eritebilirsiniz. Doğal yollardan kastettiğimiz şey belirli yiyecekler. Size önereceğimiz yiyecekler  kişinin kilo verme ve basen eritme hususunda uzun süreli olarak tok tutma özelliği sayesinde vücut metabolizmasının hızlı bir şekilde çalışmasına yardımcı oluyor. Siz de hızlı bir şekilde basenlerinizi eritmek istiyorsanız bu yiyecekleri mutlaka denemelisiniz. Peki basen bölgesini eriten yiyecekler nelerdir? İşte basen bölgenizi çabucak eritecek 5 mucize yiyecek! 

ROKA

Mineral ve vitamin bakımından oldukça zengin olan roka tokluk hissi vererek yağ yakımını kolaylaştırmaktadır. Salata olarak tüketebilirsiniz. 

YOĞURT

Yoğurt hem basen eritmeye hem de göbek eritmeye yarayan bir besindir. Yoğurdu tarçın, zencefil veya zerdeçal ile tüketebilirsiniz. Bu şekilde yağ yakımını hızlandırabileceksiniz. 

YUMURTA

Kahvaltıların vazgeçilmez lezzeti olan yumurtayı basen eritmek içinde tüketebilirsiniz. Yumurta uzun süreli tokluk hissi yaratmaktadır. Kas yapmak ve enerji almak için kullanılan yumurta uzun süreli tokluk hissi yarattığından basenlerdeki yağlarınız yakmaya yardımcı olur.

GREYFURT

İçerdiği yüksek miktarda enzim ve bol su ile yağ yakmanıza yardımcı olacak enfes bir besindir. Greyfurt aynı zamanda belirli hastalıklara da iyi gelmektedir. Bütün ara öğünlerde kullanabilirsiniz. Kış aylarının vazgeçilmez bir lezzeti olan greyfurtla yağ yakımını kolaylaştırabilirsiniz. 

YAĞSIZ TAVUK ETİ

Tavuğun yağsız bölgesinin tüketilmesi halinde tok tutarak sindirimi rahatlatan tavuk etini haftada 3-4 defa tüketebilirsiniz.

Kaynak: Elmaelma.com

YORUM EKLE

banner47