'Bana Annelik Yaptı'

Güneşin Kızları dizisinin oyuncularından 15 yaşındaki Miray Akay, tanınmasına neden olan ilk dizisi ’20 Dakika’da birlikte oynadığı Tuba Büyüküstün’ün kendisine bir anlamda gerçek annelik yaptığını söyledi.

'Bana Annelik Yaptı'
Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalındaki ‘Turki Ekstra’ programında Liana Dahdouh’un sorularını yanıtlayan ‘Peri Yılmaz’ karakterini canlandıran Ukrayna doğumlu Miray Akay, bugüne kadar ‘Benim Adım Gültepe’, ‘20 Dakika’, ‘Bitmeyen Şarkı’, ‘Kelebeğin Rüyası’, ‘Halam Geldi’, ‘Eve Dönüş’ ve ‘Balık’ isimli dizi veya sinema filmi ve 2 video klipte oynadığını anlattı. Akay, bunlar arasında tanınmasına neden olan ilk dizi ‘20 Dakika’yı çok sevdiğini belirterek, şöyle dedi:
 
"Bu dizide, İlker (Aksum) ağabey babam rolündeydi. Ayrıca, Bülent Emin Yarar ağabey vardı. Onları çok severdim. Çok şey öğrendim. Tuba Büyüküstün abla çok tatlı bir kadın, çok severim. Çok şirin bir kadındır. Gerçekten annelik yaptığı da oldu bana."
 
 
Miray Akay, dizide canlandırdığı ‘Peri Yılmaz’ın çok sakin, ablalarına çok akıl veren bir kız olduğunu anlatırken, "Ben öyle değilimdir. Daha çılgın ve eğlenmeyi seven bir kızım. O yüzden de çok sakin değilimdir" diye konuştu.
 
Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2015, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER