banner51

Ayrıldılar mı?

Oyuncu Tuba Büyüküstün ile kulüp sahibi Umut Evirgen'in bir uçak yolculuğunda kavga edip ayrıldıkları iddia edilmişti. Çift önceki gün Emirgan'da el ele görüntülendi. Tuba özel hayatı hakkında ilk kez konuştu

Ayrıldılar mı?

Tuba Büyüküstün ile 2.5 yıldır aşk yaşadığı kulüp sahibi Umut Evirgen'in bir uçak yolculuğu sırasında kavga edip ayrıldıkları iddia edilmişti.

Çift önceki gün Umut Evirgen'in sahibi olduğu Emirgan'daki La Boom'dan çıkarken görüntülendi.

Tuba Büyüküstün ''Ayrılmadık, beraberiz. Asla tartışma, kavga yok. Çok mutluyuz. İspanya tatilinden yeni döndük. Harika zaman geçirdik'' dedi.

'ETKİSİNDEN ÇIKAMADIM'

Netflix için çekilen 'Osmanlı Yükseliyor' adlı yapımın başrolünde yer alan Tuba Büyüküstün ''Hem belgesel hem drama türünde 6 bölümlük bir işti. İstanbul’un fethi dönemini konu alıyor. Fatih Sultan Mehmet'in üvey annesi Mara Hatun'u canlandırdım. Uzun zamandır ilk kez bir rolden bu kadar etkilendim. Etkisinden çıkamadım. Ayrılırken inanılmaz zorlandım. Setin bittiği gün kostümümü çıkarırken aynaya bakıp 'Bu kadını son kez görüyorum' diye çok üzüldüm'' dedi.

Büyüküstün ''Fatma Girik, veliahtı olarak sizi seçti. Ne düşünüyorsunuz?'' sorusuna da cevap verdi: ''Benim için gurur ve onur verici. Kendimi kötü hissettiğimde Yeşilçam’ın yıldızlarının filmlerini izleyerek mutlu oluyorum.''

Hakan KIRARSLAN/POSTA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER