Avşar kızı terk edilmeseydi, kabul eder miydi?

Saadettin Saran, 5 yıllık evliliğini bitirmesinin ardından önce Hülya Avşar ile adı anıldı, daha sonra da Emina Jahovic ile aşk yaşamaya başladı

Avşar kızı terk edilmeseydi, kabul eder miydi?

İşadamı Sadettin Saran, şarkıcı eşi Mustafa Sandal’la boşanan Emina Jahovic ile aşk yaşamaya başladı ve ilişkisini artık gizlemiyor.

Ünlü işadamı 5 yıllık eşinden boşandıktan sonra, dört yıl büyük aşk yaşadığı, nikah masasının eşiğinden döndüğü Hülya Avşar ile tekrar o eski mutlu günlerine dönmek için çabaladığı ortaya çıkmıştı.

Henüz 10 gün önce bekar kalan Sadettin Saran, Emek Külür'den önce evliliğin eşiğinden döndüğü Hülya Avşar'ın gönlünü tekrar almak için girişimde bulunmuş! Hülya Avşar, Saadettin Saran'ın SMS'ine cevap vermiş ama bu hiç de umduğu gibi bir cevap olmamış. Üstelik Saadettin Saran'ı, sosyal medyada her mecrada engellemiş. Hülya Avşar, Sadettin Saran’la geçen yıl ekim ayında biten 4 yıllık ilişkisinde terk edildiğini itiraf etti.

Yıllar önce Kenan Erçetingöz’ün “60 Dakika” programında Avşar, Saran’la ilişkisiyle ilgili ilk kez açıklama yapmıştı ve şunları söylemişti;

Hülya Avşar; ''Bu kez beni terk ettiler. Bir şut, kendime bir anda ne olduğunu anlamadım. Tabii ki karşılıklı yaşanan bir şeylerden dolayı ortam hazırlandı ama en son şutu yiyen ben oldum. Bu durumda terk edilen ben oldum. Hiç kontrol benim elimde değildi yani. ‘Hadi yallah’ dedi. Ben de yalladım. Aslında problem bende değil. Karşı tarafın beni biraz olduğum gibi kabul etmesi gerek. Beni bu şekilde kabul edecek kişiye gerçekten büyük mutluluk vereceğime inanıyorum. Çünkü ben de mutlu olacağım. Bir tek burda problem çıkıyor. Kolay bir kadın değilim ama yapacak bir şey yok” demişti.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 10:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER