banner51

Ata'nın Panik Anları

Ata Demirer, önceki akşam Karaköy Bej’de bir kız arkadaşıyla sohbet ederken görüntülendi. Ünlü komedyen, flaşlar patlayınca soluğu muhabirlerin yanında aldı: “Yanımdaki arkadaşım Bursa’dan geldi. Kendisi heykeltıraş olur, benim heykelimi yapacak.”

Ata'nın Panik Anları
 
Benden Nü Heykel de Olmaz
 
Ata Demirer, önceki akşam bir kız arkadaşıyla Karaköy Bej’deydi. İkilinin daldığı koyu sohbet, görüntülendiklerini anlamalarıyla kesildi. Demirer, telaşla habercilerin yanına gelip soru beklemeden anlatmaya başladı: “Yanımdaki arkadaşım Bursa’dan geldi. Kendisi heykeltıraş olur. Benim Buda heykelimi yapacak. Gerçi benden nü heykel de olmaz, nö olur.”
 
 
Gel Gel, Olan Oldu Artık
 
İkili, uzun sohbetin ardından Karaköy’den ayrılıp, taksiyle Demirer’in Cihangir’deki evine geçti. Habercilerin arkalarından geldiğini fark etmeyen ikili, flaşlar patlayınca paniğe kapıldı. Demirer apartman kapısına doğru yürürken, arkadaşı durup “Şimdi ne yapacağız?” diye seslendi. Aldığı yanıt ilginçti: “Gel gel, olan oldu artık!” 
 
 
Telefonunu Düşürdü
 
Ata Demirer, bir an önce apartmana girmek için acele edince telefonunu yere düşürdü. Arkadaşı ise o sırada şaşkınlıkla olan biteni izliyordu.
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2015, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER