banner9

Aşk İddialarını Yanıtladı

Hadise, önceki gece Karaköy’deki bir mekan çıkışı görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde aynı mekanda genç bir adamla el ele görüntülenen şarkıcı, “Şu an hayatımda kimse yok” diyerek aşk iddialarını yalanladı.

Aşk İddialarını Yanıtladı
Hadise, stilistliğini de üstlenen kız kardeşi Derya Açıkgöz ile Karaköy’deki Madeo adlı mekanda eğlendi. Bir arkadaşının doğum gününe katıldıklarını söyleyen şarkıcı, sabah saat 03.00’e kadar mekanda kaldı. Ünlü şarkıcı, çıkışta kendisini bekleyen habercilerin sorularını da yanıtladı. Yılbaşı gecesi Hatay’da sahneye çıkan Hadise yeni yıl planlarını şöyle anlattı: “2016 benim için müzik kaldığı yerden devam edecek. Yeni bir klip çalışmam olacak.”
 
 
Sevgilim Olsa Bilirdiniz
 
Geçtiğimiz günlerde aynı mekanda genç bir adamla el ele görüntülenen şarkıcı, konu aşka gelince ise soruları geçiştirdi. Habercilerin basına yansıyan fotoğrafı hatırlatması üzerine Hadise, “Arkadaşlar şu an hayatımda kimse yok. Zaten sevgilim olsa bilirsiniz” diyerek aşk iddialarını yalanladı. 
 
 
El Ele Görüntülendi
 
Uğur Güven’le ilişkisi geçtiğimiz aylarda biten Hadise son olarak Madeo adlı mekanda genç bir adamla eğlenmişti. Hadise’nin bir hayranı ikilinin fotoğraflarını cep telefonuyla çekmişti. 
 
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2016, 09:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER