Asena Erkin'den Sert Gönderme

Futbolcu Caner Erkin'in marjinal eşi Asena, ilginç giyim tarzı konusunda kendisine rakip gösterilen Mehmet Topal'ın eşi Selda'ya isim vermeden çok ağır bir mesaj gönderdi.

Asena Erkin'den Sert Gönderme
Güneş'in haberine göre aynı takımda top koşturan ve iyi arkadaş olan iki futbocu eşi arasında uzun süredir var olan gerginlik Asena Erkin'in Instagram mesajıyla gün yüzüne çıktı. 
 
Marjinal giyimi ve davranışlarıyla gündemden düşmeyen ünlü futbolcu Fenerli Caner Erkin'in eşi Asena, isim vermeden Fenerbahçe'nin diğer ünlü futbolcularından Mehmet Topal'ın eşi Selda'ya gönderme yaptı. Son olarak Bebek'te eşiyle görüntülenen Selda Topal, ilginç giyim tarzıyla dikkat çekmiş ve çiftin haklarında "Asena ve Caner'e rakip çıktı" yorumu yapılmıştı.
 
''KALİTE KISMINA KARIŞMAM'
Bu haberler sosyal medyada yayılınca Asena Erkin kendisini tutamadı ve şu sözü paylaştı: "Taklit etme demiyorum, çaba göster diyorum. Kalite kısmını nasıl halledersin orasına karışmam" sözünü paylaştı.
 
Böbrek Vakfı'nın çalışmalarıyla adını duyuran Selda Topal, yardım amaçlı yazdığı şiir kitapları ve düzenlediği sosyal sorumluluk projeleriyle sık sık gündeme geliyor. Ancak Asena Erkin, Selda Topal'ın organizasyonlarına katılmıyor.
Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2015, 09:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER