Arda Turan Yine Çapkınlık Turunda

Kısmetse Olur'un ünlü ismi Cansel Çördük'ün Instagram hesabı hack'lendi. Cansel Çördük'ün hack'lenen hesabında Arda Turan ile yaptığı konuşmalar da ortaya çıktı. Kısmetse olur programında, Eser West ile büyük bir aşk yaşayan Cansel Çördük ikilisi birinci olarak çıksalar da evlenmemişlerdi.

Arda Turan Yine Çapkınlık Turunda
Kanal D’de yayınlanan ‘Kısmetse Olur’ isimli programa katılarak tanınan Cansel Çördük’ün sosyal medya hesabı hack’lendi. Hack’lenen Cansel’in özel yazışmaları da deşifre oldu. Sosyal medyaya saçılan veriler arasında milli futbolcu Arda Turan ile yazışmaların da olduğu öne sürüldü. Turan’ın daha önce Ebru Şallı ile olan yazışmalarının ortaya çıkmasıyla günlerce magazin gündemini meşgul etmişti. İşte Kısmetse Olur’un Cansel Çördük’ü ile Arda Turan’a ait olduğu öne sürülen o yazışmalar…
 
 
 
Eser West İle Büyük Bir Aşk Yaşamışlardı
 
Programda, Eser West ile büyük bir aşk yaşayan Cansel Çördük ikilisi birinci olarak çıksalar da evlenmemişlerdi. Yarışma sonrasında birlikte olan çift aşklarını dolu dolu yaşamışlardı. Zaman zaman kavgaları ile gündeme gelen çift sonunda ayrıldı. Ayrılık kararı ikilinin fan’larını hayli üzmüştü.
 
 
 
Kaynak: Mynet
Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2017, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER