banner51

Annemin Yarası'na Dev Gala

Başrollerini Ozan Güven, Belçim Bilgin, Meryem Uzerli, Okan Yalabık ve Bora Akkaş’ın paylaştığı “Annemin Yarası”nın galası önceki gün Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirildi. Galaya 1800 davetli katıldı.

Annemin Yarası'na Dev Gala
Başrollerini Ozan Güven, Belçim Bilgin, Meryem Uzerli, Okan Yalabık ve Bora Akkaş’ın paylaştığı “Annemin Yarası”nın galası Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapıldı. Galaya sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimlerinin de yer aldığı bin 800 kişi katıldı.
 
 
Gecenin konukları arasında Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz, Murat Yıldırım, Emre Karayel, Engin Öztürk, İdil Fırat, Mahir İpek, Ayşegül Aldinç, Gülenay Kalkan ve Tarık Ünlüoğlu, Berrak Tüzünataç, Demet Sabancı da vardı. Lütfi Kırdar’ın girişine kadar serilen kırmızı halının sonunda tüm misafirleri orkestra karşıladı. 
 
 
Derin ve Güçlü Bir Hikaye
 
Gösterim öncesi toplu olarak basın mensuplarının karşısına çıkan oyuncular, film hakkındaki duygularını kısa cümleler ile ifade etti. Ozan Güven, “Şahane bir film çektik. Uzun uzun anlatmaya lüzum yok. Böyle bir ekiple çalıştığım için çok mutluyum. Karar artık seyircinin” dedi.
 
Meryem Uzerli, “Çok derin ve güçlü bir hikaye çektik. Memnun kalacağınıza eminim” şeklinde konuştu. 
Belçim Bilgin ise “İlk kez filmi hep birlikte izleyeceğiz. 
Bir an önce o an gelsin istiyoruz. Çok mutlu olarak çalıştığımız, sahip olduğumuz her şeyi koyduğumuz bir film oldu.” dedi. 
 
 
Gala Sonrası After Parti
 
Galada oyuncular, hıncahıç dolan salonda filmi konukları ile birlikte izledi. “Annemin Yarası” izleyenler tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.
Gala gösteriminin ardından Nişantaşı’ndaki St. Regis İstanbul’da after parti düzenlendi. Film ekibinin tam kadro geldiği partiye oyuncuların yakın arkadaşları da katıldı. Parti sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü. 
 
 
İşte Meryem’in  Sevgilisi
 
Meryem Uzerli’nin sevgilisi Alp Özcan, görüntü vermemek için gazetecilerle köşe kapmaca oynadı. Tüm oyuncuların röportaj verdiği sırada arka kapıdan salona giden Özcan, kalabalık arasında Cem Yılmaz’ın arkasına oturunca görüntülenmekten kurtulamadı.
 
Gösterim öncesi sahneye çıkan Uzerli, sevgilisine öpücük gönderdi.
 
 
Kolye Uzakdoğu’dan
 
Galaya tek başına katılan Berrak Tüzünataç, “Filmi çok merak ediyorum. Ozan Açıktan çok sevdiğim bir yönetmen. Çok sevdiğim oyuncu arkadaşlarım var. İyi bir film izleyeceğimize inanıyorum” dedi. Boynundaki ilginç kolye dikkat çeken oyuncu, kolyeyi babasının Uzakdoğu’dan hediye getirdiğini söyledi.
 
Kaynak: Hürriyet
 
Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2016, 10:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER