Aliağa'da Emre Aydın Konseri

Türk rock müziğinin güçlü seslerinden Emre Aydın, Sevgililer Günü’nde İzmir’in Aliağa ilçesinde hayranlarını coşturdu.

Aliağa'da Emre Aydın Konseri
Aliağa Belediyesi’nin 14 Şubat Sevgililer Gününe özel olarak düzenlediği gecede sahne alan ünlü şarkıcı Emre Aydın, Enka Spor Salonu’nu dolduran yaklaşık 4 bin kişiyi söylediği birbirinden güzel parçalarıyla kimi zaman coşturdu kimi zaman duygulandırdı. Alkış ve tezahüratlar eşliğinde sahneye çıkan Aydın, konserine ’Kim Dokunduysa Sana Ona Git’ adlı şarkısı ile başladı. Sahnede Aydın’a 5 kişilik orkestrası eşlik etti. Aydın’ın genç ve güzel vokalisti Merve Deniz, söylediği ’Bir Pazar Kahvaltısı’ isimli parça ile büyük alkış aldı.
 
’EMRE AYDIN’ TİŞÖRTÜ GİYDİLER
 
Emre Aydın, gece boyunca repertuvarındaki ’Afili Yanlızlık’, ’Soğuk Odalar’, ’Alıştım Susmaya’, ’Son Defa’, ’Beni Biraz Böyle Hatırla’ gibi dillerden düşmeyen şarkılarını zaman zaman hayranlarıyla söyledi. Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde yaklaşık 1.5 saat sahnede kalan Aydın, sahne performansıyla dikkati çekti. Enerjisi ve şarkılarıyla hayranlarının büyük beğenisini toplayan Aydın, gitar şov da yaptı.
 
Konserde özellikle genç kızların Emre Aydın’a olan sevgilerini göstermek için üzerinde ’Emre Aydın’ yazılı bandana ve tişört giydiği görüldü.
 
Şarkıları Aliağalılar ile birlikte dinleyen MHP’li Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, konser sonunda sahneye gelerek Emre aydın’ı tebrik etti.
Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2015, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER