Aldatılan Eşten Şok Açıklamalar

Şarkıcı Kutsi, 5 aylık hamile eşini bırakıp sevgilisi Feya Çıpa'ya döndü.

Aldatılan Eşten Şok Açıklamalar
Şarkıcı Kutsi, bebek bekleyen eşi Sinem Bayraktutar'ı terk edip "Huzur Sokağı" isimli dizinin setinde tanışıp yasak aşk yaşadığı ve bir süre önce ayrıldığı sevgilisi Feyza Çıpa'ya geri döndü.
 
Kutsi'nin 8 yıllık eşi, Sinem Bayraktutar ihanet sonrası yaşadıklarını '2. Sayfa'ya programına anlattı. Canlı yayına telefonla bağlanan Sinem Bayraktutar şunları söyledi;
 
Kızımız 5 yaşında. Diğeri karnımda. Ne yazık ki zor bir hamilelik geçiriyorum. Bundan böyle benim için önemli olan ikisinin sağlıklı büyümesi ve geleceği. Tüm planlarımı bunun üzerine yaptım. Çalışan insanım, ailem yanımda. Maddi olarak sıkıntı yaşamayacağım. Kutsi'ye dava açtım. Artık geri dönüşü yok. 
 
Bu Aşka 15 Yılımı Verdim
 
Bu aşka, evliliğe 15 yılımı verdim. Her şeyin bir bedeli olmalı. Kutsi daha önce de ihanet etti, evden gitti. Sonra dönmek istedi. İkinci kez şans verdim. Demek ki bazı şeyler bitince zorlamamak gerekiyormuş. Bundan böyle herkes rahatça, keyifle hayatını yaşasın. Kendilerini ilahi adalete teslim ediyorum. Herkesin kendi ahlaki değeri, vicdanı var. Bu yuvayı kurtarmak için elimden geleni yaptım, benim içim rahat. Ne Kutsi'yi ne de Feza Hanım'ı suçlamıyorum. Burada tek suçlu var; o da benim! Çünkü ikinci kez affettim. Kendime bunun yapılmasına izin verdim. Böyle bir hayatı seçtim, şimdi de sonuçlarına katlanıyorum. Hak ettiğiniz hayatı yaşarsınız. Evliliği kurtarmak için çocuk yapan kadınlardan değilim. Kutsi ihanetin ardından eve döndüğünde çocuk istedi. Ben de istedim. Doğacak bebeğimizi isteyerek, planlayarak yaptık. 
 
Tek Pişmanlığım...
 
Asla pişman değilim. İyiki hamile kalmışım. Tek pişmanlığım şu; keşke ikinci kez döndüğünde affetmeseydim. Feyza Hanım'ın beni aradığı, mesajla rahatsız ettiği doğru değil. Zaten böyle bir şey olamaz. Kendisi benim muhatabım değil. Bunları bir de ona sorun, anlatsın. Evlendik diye Kutsi'nin tapusu bende değil. İstediği zaman gitmekte özgürdü zaten. Gitti, geri döndü. Şimdi yeniden gitti. Uzun zamandır huzursuzduk, denedik, başaramadık. Kutsi'nin hayatına giren Feyza Çıpa ya da bir başkası... Bir erkek hamile eşini terk edebiliyorsa her an herkesi bırakabilir. Feyza Hanım bir gün kendisinin de aynı durumu yaşayabileceğini düşünebilseydi, bu kapasitede olsaydı farklı davranırdı. Kutsi için bir başka kadınla inatlaşma durumum yok. Aşık olduk, evlendik, çocuk yaptık, şimdi de boşanıyoruz. Bunları yaşayan ilk çift değiliz. Kutsi'nin yakın çevresinden yapılacak baskılara boyun eğecek kadın değilim. Mizacım böyle değil. Kırgın değilim, ama Kutsi'yi affetmek gibi bir zorunluluğum yok. 
 
Oğluma, Torunuma Hasretim
 
Kutsi'nin eşi Sinem Bayraktutar'ın ardından programa ünlü şarkıcının annesi Hatice Karadoğan da katıldı. Oğlu Kutsi ve gelini Sinem Bayraktutar için şunları söyledi: 
 
Her şey göründüğü gibi değil, ben senelerdin susuyorum. Benim Sinem'e karşı saygısızlığım sevgisizliğim olmadı. Kendi kızımdan ayırmadı. Sinem elini vicdanına koysun. Onun yüzünden çocuğumuza ve torunumuza hasretiz. Bizimle hiçbir şekilde konuşmuyor. Kutsi'nin Feyza Çıpa ile ilişkisi için annesi 'Kutsi çok cana yakındır, herkesi kucağına alır, öper. Bunlar da dizi arasında çekilen fotoğrafları. İnsan yuvasını yıkar mı? Oğlumu bu raddeye getiren nedir acaba? 4-5 ay önce Kutsi'nin yanındaydım 'biz barıştık' dedi. Sinem'in bizi arayıp bir özür dilemesini bekledik. Ama aramadı, bize sevgisi hiç olmadı.
 
Kaynak: Akşam
Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2014, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER