Alay konusu olan Gülben'e Deniz Akkaya'dan gönderme

Geçen günlerde Deniz Akkaya, Gülben Ergen’in paylaşımlarındaki hashtagleri konu alan bir paylaşım yapıp sitem etmişti. Bir yarışma programında cevabı “ŞÜKÜR” olan soru çıkınca sosyal medya adeta yıkıldı

Alay konusu olan Gülben'e Deniz Akkaya'dan gönderme

Kelime yarışmasında çıkan “Tanrı’ya duyulan minneti dile getirme” sorusunun kelime olarak karşılığı soruldu. Beş harfli karşılığı çıkan cevapta ikinci harf “Ü” olarak joker çıktı. Cevap “Şükür”dü… Bunu gören sosyal medya kullanıcıları orantısız zekâyla esprileri ardı arkasına patlattı. Burak Altındağ sorunun ekran görüntüsünü sayfasından paylaşıp; “Bu soruyu hiç zaman kaybetmeden bilememek için sadece bir (1) tane kadın Türk ünlüsünü takip etmen yeterliydi.” yazıp sonuna da şükür hashtagı koydu.

Ne olduysa bu paylaşımdan sonra oldu. Akasya Asıltürkmen paylaşımın altına; şükür yazıp Deniz Akkaya’yı etiketledi. Akkaya’dan cevap gecikmedi. Deniz Akkaya da ortayı gole çevirmekle kalmayıp adeta 90’a taktı.

Akkaya, yorumun altına “Bir #huzur yok ama ya” cümlesini yazıp devamlı şükür ve huzur hashtagli paylaşım yapan Gülben Ergen’e inceden göndermede bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER