Ajda Podyumda!

Süperstar Ajda Pekkan, modacıları Raisa ve Vanessa Sason’un İstanbul Moda Haftası’nda düzenlediği defilede podyuma çıktı.

Ajda Podyumda!
İstanbul Moda Haftası’nın dördüncü günü tasarımcı ikizler Raisa ve Vanessa Sason’un düzenlediği defileyle başladı. İkilinin “Crystallized” adlı 2014 ilkbahar-yaz koleksiyonlarını tanıttığı defilenin yıldızı, Süperstar Ajda Pekkan’dı.
Ünlü şarkıcı, etkinlikte yarı transparan bir elbiseyle podyuma çıktı. Sahne kostümlerini hazırlayan Sason kardeşlere destek olmak için defilede yer aldığını söyleyen Pekkan, “Kızlarıma katkım olsun istedim ama çok heyecanlandım. Podyumda yürümek başka bir maharet” dedi.
Gözde’yi geri alsınlar
 
Pekkan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik’in dekolte eleştirisi nedeniyle “Veliaht” programındaki işine son verildiği öne sürülen Gözde Kansu’ya da sahip çıktı.
Sanatçı, “Bence olayın içinde kasıt var. Kimsenin bir insanın ekmeğiyle oynamaya hakkı yok. Bu kadar karalıyorlar. Yok kıyafetten dolayı, yok iyi konuşmacı olmadığından dolayı... Ben bunları bahane olarak görüyorum. Umarım bunun farkına varırlar ve Gözde’yi geri alırlar” dedi.
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2013, 09:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER