banner51

Ajda Pekkan Konseri İzledi

Dünyaca ünlü Hollandalı orkestra şefi, keman üstadı Andre Rieu, önceki akşam Sinan Erdem Spor Salonu’nda sevenlerinin karşısına çıktı.

Ajda Pekkan Konseri İzledi
Yaklaşık 11 bin kişinin doldurduğu salonda üç saat kalan Rieu, dinleyenlere unutulmaz bir akşam yaşattı. Konseri izlemeye gelenler arasında Avrupa
Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, eşi Reyhan Bağış, Revna Demirören, kızı Yelda Demirören ve Ajda Pekkan gibi isimler vardı. Kenan Doğulu, Amsterdam’da konserde olduğu için yerine annesi Serpil ve kardeşi Canan katıldı.
 
Konseri izlemeye gelenler arasında Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, eşi Reyhan Bağış, Revna Demirören, kızı Yelda Demirören ve Ajda Pekkan gibi isimler vardı.
 
‘Tanışmadım’
 
Ajda Pekkan, konser alanına VIP kadına giriş yapacağı sırada vatandaşların tepkisiyle karşılaştı. Pekkan’ın giriş yapması için güvenlik görevlileri kapının önünü kapatınca, vatandaşlar, “Yürümek için Ajda Pekkan’ın geçmesini beklemek ayıp oluyor. Bu kadar insanın yolunu kesiyorsunuz, haksızlık” diyerek sitem etti. Pekkan “Andre Rieu’yla sahneye çıkmak ister misiniz?” sorusuna “Daha kendisiyle tanışmadım. O yüzden konserden sonra kararımı vereceğim” yanıtını verdi.
Şarkıcı geçen günlerde magazin gazetecileriyle yediği yemekte çiğköfteyi tavana atmasıyla ilgili ise, “Hayatımda ilk defa böyle bir şey yaptım. Değişik bir duygu. Rejim yapıyorum, birkaç kilo daha vermem gerekiyor. O yüzden yediklerime dikkat ediyorum” dedi. Süperstar, İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız’ın boşanma haberlerine ise çok üzüldüğünü söyledi.
 
Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2013, 10:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER