Ajda Çeşme'yi Coşturdu

Süper Star Ajda Pekkan, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde İzmir’in Çeşme İlçesi’ndeki binlerce hayranına unutulmaz bir konser verdi.

Ajda Çeşme'yi Coşturdu
Turkcell Yıldızlı Geceler Konserleri’nin ilk gecesinin ilk sanatçısı Ajda Pekkan oldu. Çeşme, Bodrum ve İstanbul’da gerçekleştirilecek 32 konserlik maratonun ilk konserinde Süper Star Ajda Pekkan, Çeşme Amfitiyatro’yu dolduran binlerce hayranına, sevilen parçalarını seslendirdi. Coşkunun eksik olmadığı konser boyunca izleyenler şarkılara eşlik etti. Konserin bitimine yakın da binlerce seyirci sahne önünde toplanarak dans etti.
 
Ajda Pekkan bayramın ilk gününde, Çeşme’de sevenleriyle buluşmaktan çok mutlu olduğunu belirterek şöyle dedi:
 
"Ben şöhret olduktan sonra ve şöhreti devam ettirirken, şarkılarımı yıllarca birlikte söyledik, söyleyeceğiz. Ama yeni jenerasyonla, bütün bunların hepsine büyük bir sinerjiyle yaklaşmak, onlarla var olmak, bir bütün olmak, benim için o kadar önemli ki... Sizlerin takdiri, benim için o kadar önemli ki... Hepinize sonsuz teşekkür ediyorum."
 
Çeşme’de 10 Temmuz’a kadar devam edecek Turkcell Yıldızlı Geceler konserlerinde, 6 Temmuz’da Sertab Erener, 7 Temmuz’da Murat Dalkılıç, 8 Temmuz’da Funda Arar, 9 Temmuz’da Murat Boz ve 10 Temmuz’da da Volkan Konak sahne alacak.
Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2016, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER