banner9

Ailecek Şaşkınız'a Muhteşem Gala

Ahmet Kural-Murat Cemcir ikilisinin Saadet Işıl Aksoy’la birlikte kamera karşısına geçtiği “Ailecek Şaşkınız” bugün vizyona giriyor. Filmin galası önceki akşam yapıldı, gösterime çok sayıda ünlü isim katıldı.

Ailecek Şaşkınız'a Muhteşem Gala

Ahmet Kural-Murat Cemcir ikilisinin Saadet Işıl Aksoy’la birlikte kamera karşısına geçtiği “Ailecek Şaşkınız” bugün vizyona giriyor. Filmin galası önceki akşam yapıldı, gösterime çok sayıda ünlü isim katıldı.

Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği “Ailecek Şaşkınız”ın galası önceki akşam İstinye Park’ta yapıldı. Galaya film ekibinin yanı sıra sanat dünyasından çok sayıda isim katıldı.

SAADET ÇOK İYİ KOMEDİ OYNADI

“Ailecek Şaşkınız” ekibi, gösterim öncesi soruları yanıtladı. Filmin yapımcılığını da üstlenen Murat Cemcir, “13 aydır bugünü bekliyorduk. Yeni bir şey denedik, umarım beğenilir” dedi. Yönetmen Selçuk Aydemir “13 ay önce eşim doğum yapmıştı, şimdi ben doğuruyorum gibi hissediyorum. Birbirinden değerli oyuncularla çalıştık. Saadet Işıl Aksoy’un çok iyi komedi oynayabileceğine kimseyi inandıramamıştım başta. Filmi izledikleri zaman anladılar” diye konuştu.

Saadet Işıl Aksoy ise şöyle dedi: “Biliyordum böyle bir tarafım olduğunu. Bunu nerede, nasıl, ne zaman ortaya çıkaracağımı merak ediyordum. Çok doğru bir projede, doğru bir ekiple, harika bir senaryoda yer alma fırsatı buldum.”

AHMET’İN VERDİĞİ 15 KİLONUN 7’SİNİ BEN ALDIM

Filmde fit görüntüsüyle dikkat çeken Ahmet Kural, “Hazırlık sürecim 10 ay öncesinden başladı. Rolüm için 15 kilo verdim” dedi.

Cemcir’in araya girip “Ahmet’in verdiği 15 kilonun 7’sini ben aldım” demesi herkesi güldürdü.Mustafa Alabora da filmden övgü dolu sözlerle bahsetti: “Cömert bir setti. Özel karavanımız vardı, mutfak bile vardı sette. Benim için bunlar çok önemli şeyler.”

Ahmet Kural’ı bu özel gecede annesi Sema Kural ile babası Mesut Kural da yalnız bırakmadı.

Aşırı güzel 

Acun Ilıcalı, gala sonrası filme övgüler yağdırdı: “Aşırı güzel bir film. Beğendiğim sahneler saymakla bitmez. Bayıldım açıkçası.”

İlk Selin dinliyor 

Mustafa Ceceli, müzikal çalışmalarıyla ilgili sorulara şöyle yanıt verdi: “Şarkılarımı ilk Selin’e dinletiyorum. Yeni bir şarkımız var, yakında çıkarabiliriz.”

Neslişah’ın ilginç istekleri olmuyor

Engin Altan Düzyatan, ikinci bebeklerine hamile olan eşi Neslişah için “Hamilelik dönemi keyifli ve heyecanlı. İlginç istekleri olmuyor. Heyecanlıyız ve bekliyoruz” dedi.

Kimseye benzemiyorlar

Galaya oğlu Oğuzhan’la gelen Yavuz Seçkin, Ahmet Kural-Murat Cemcir ikilisini çok beğendiğini söyledi: “Kendilerine has tarzları var. Kimseye benzemeye çalışmıyorlar.”

Ezgi Mola

Saadet Işıl Aksoy - Ahmet Kural

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2018, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER