banner9

Ağa'dan Sevgilisine Jest Üstüne Jest!

Türkiye'nin tektaş rekortmenleri arasına Ali Ağaoğlu’nun sevgilisi Duygu Su Gülpınar da eklendi. Genç balerin, işadamı aşkının hediyesi 2 milyon TL’lik tektaşıyla önceki gün havasını attı.

Ağa'dan Sevgilisine Jest Üstüne Jest!

Sosyal medyada yüzük şov yapan ünlü isimler arasına Ali Ağaoğlu'nun 2 yıllık balerin sevgilisi Duygu Su Gülpınar da katıldı. 23 yaşındaki Gülpınar, önceki gün Ağaoğlu'nun yeni yıl hediyesi olan tektaşı instagram'da paylaşıp şovunu yaptı.

Paylaşımıyla sosyal medyaya damgasını vuran güzel balerinin parmağındaki yüzüğün büyüklüğünü görenler gözlerine inanamadı. Bir benzeri de Angelina Jolie'de olan yüzüğün fiyatı ise dudak uçuklattı.

'BU YARIŞTA BEN DE VARIM'

Ortasında 10 karatlık, yanlarında 7 karatlık pırlanta bulunan tektaşın fiyatının yaklaşık 2 milyon TL olduğu öğrenildi. Ancak Gülpınar'ın tektaşı, büyüklüğü ve fiyatı itibariyle rakiplerinin gerisinde kaldı.

Ozan Şer'in eşi Bahar Şer'in 2 milyon dolar değerindeki (yaklaşık 7 buçuk milyon TL) 21 karatlık dev tektaşı, Türkiye'nin en büyük yüzüğü olarak biliniyor.

Ayrıca 2 yıl önce Koray Kırcal ile evlenen Ali Ağaoğlu'nun kızı Sena Ağaoğlu'nun 3 milyon TL'lik tektaşı da olay yaratmıştı.

Duygu Su Gülpınar da son paylaşımıyla "Pırıl pırıl yarışta ben de varım" dedi.. Ağaoğlu'nun hediyesi tektaşla ayakları yerden kesilen Gülpınar'a 'Hanımağa' benzetmesi yapıldı. Genç balerin, 2017'de de işadamının aldığı yüzüğü objektiflere böyle göstermişti.

Sena Ağaoğlu'nun günlerce konuşulan düğününün en önemli detaylarından biri de tektaşı olmuştu. 

Sevgilisine penthouse daire hediye etmişti

Ali Ağaoğlu'nun en küçük oğlu Ali Ege ile annesi Petek Ertüre, Ataşehir'deki bir sitenin 51. katında yer alan 550 metrekarelik 'penthouse'dan müstakil bahçeli bir villaya taşındı. Bunun üzerine Ağaoğlu, çok konuşulan 'penthouse'u sevgilisi Duygu Su Gülpınar'a tahsis etti.

Kaynak: Hürriyet

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2018, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER